Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire gáz,...

Szerintetek mennyire gáz, hogy itt beszélgetek/ismerkedek valakivel és a hozzá tartozó általam fontosnak vélt dolgokat kiírom egy fájlba?

Figyelt kérdés
Nem igazán megy a konkrétumok megjegyzése (pl. testvérek száma, házi kedvence, félelmei ...) inkább csak ilyen érzések maradnak meg az adott személyről. Több mindenkivel is beszélgetek eleve és hogy ne keverjem a dolgokat meg ne legyen az, hogy olyan dolgokra kérdezek rá amikről már beszélt inkább kiírom. (Mondjuk külön gáz, hogy ezt egy számítógépes játékból tanultam :D)
2019. máj. 22. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
hat ez eleg gaz.
2019. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Egyáltalán nem gáz, miért lenne az?

Ha 10 emberrel ismerkedsz párhuzamosan, jobb megelőzni az infók keveredését.

2019. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
jobb megelozni? sose jarkaltam notesszal mikor valakivel beszelgettem. ne hulyeskedj mar utolso. eleve minek ismerkedne valaki 10 emberrel? es ha osszekeveri? akkor mivan? csak a hulyek bantodnak meg ezen. raadasul egyszer sem fordult meg velem elo, h valaki minden infot kikerdezzem magarol egy bizonyos ide utan, es ha nem emlekszem elverjen... miert kell vkirol naplot vezetni? ha akivel ismerkednek es kiderulne rola, h naplot vezet rolam azzal ptt helyben megszakitanak a kapcsolatot.
2019. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11:44 - osztom
2019. máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Örülnék ha kicsit jobban kifejtenétek, hogy mégis miért bántó vagy tiszteletlen ez a másik félre nézve. Nem csak véleményt írnátok.


#3

Olyan se volt, hogy az ismerősöd emlékezett valamire amire nem kellett volna és ez neked jól esett vagy épp fordítva, hogy nem emlékezett valamire amit pedig már mondtál neki és ez meg rosszul érintett? (ugyanez a másik félnél is áll)

Én is szeretném ha ez menne fejből is de nekem nem szokott, erre megoldás ez nálam. Tudod akinek nincs esze legyen notesze.

2019. máj. 22. 12:08
 6/10 anonim ***** válasza:

"Tudod akinek nincs esze legyen notesze."

Az emberek akkor sem úgy szoktak ismerkedni, hogy jegyzetelnek egymásról, most attól hogy te úgy csinálsz, mint egy adatrögzítő computer, attól ez még nem lesz általános. Az ember meg van, hogy elfelejt dolgokat, nem kell ezt túlbonyolítani.

2019. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Az ilyenekről lesznek epizódok a gyilkos elmékben
2019. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 :D jogos.

(azért annyira nem nyomom fullkretében :D, van olyan még msn-es beszélgetésem amire amikor rátaláltam jó volt újraolvasni de bőven nem üldözöm azóta is a csajt a szerelmemmel)

2019. máj. 22. 13:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, érdemesebb így tenni, mint égetni magát az embernek, hogy 22.* kérdezi meg ugyanazt.
2019. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát, akkor az exemből biztos epizódszereplő lenne.... a gépén volt egy ismerősök mappa, abban kb. 50-60almappa nőismerősökkel, a mappákban fotók, leírások jegyzetek a nőkről. Akinek meséltem ezt az azt mondta erre hogy kész thriller és én is igy érzem. Ha a nők tudnák hogy akt meg mindenféle képeket tárol róluk....hát nem tudom.

Aztan van egy 1000 neves excellje is az osszes ismerosrol

...

2019. máj. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!