Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit választanátok, ha Valaki...

Mit választanátok, ha Valaki az alábbi felajánlást tenné nektek?

Figyelt kérdés

Évi 2.000.000 ft -ot kapnátok, tetszőleges ideig, általatok meghatározva cserébe nem dolgozhattok és nem kereshettek pénzt sehol máshol, kapnátok havi 40.000 ft-ot, amiből megélhettek de csak akkor adnák apénzt , ha letelik az általatok megszabott idő!

Mondjuk azt mondjátok, hogy 20 évre kéritek a pénzt az idő letelte után megkapnatok 20.milliot,addig meg csak havi 40.000-et. Mennyi időre kérnetek a penzt?


2019. máj. 22. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ezt legfeljebb egy évre vállalnám. 40 ezer Ft-ból nem lehet megélni. HA diák vagy , és eltartanak, akkor nyilván más a helyzet, akkor a tanulmányaid végéig is érdemes vállalnod.
2019. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

40ből ha magamat kell eltartanom, akkor 1 hónap sem menne, hiszen csak a rezsi elvinné és még nem is ettem (feltéve hogy lakástörlesztést nem kell fizenti és új ruhát, szórakozást nem igénylek).

ha eltartanak (van lakhatásom, nem kell rezsit fizetni), és kizárólag a kajámat, szórakozásomat kell ebből finanszírozni, akkor azért szerintem nadrágszíjat behúzva pár évig elboldogulnék ennyiből.

2019. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor legyen a 40.000 mellé szálláslehetőség vagy az albérlet kifizetése( persze csak egy szolid helyen) és kaja.
2019. máj. 22. 11:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Évi 2 millióból 20 év után 40 lesz, nem 20
2019. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

egyébként az évi 2millió + havi 40 elég sovány pénz. Ha lebontom a teljeset hónapokra, akkor kb ennyit keresek (15 éve eü-ben dolgozó, diplomával). Ez így éppen elég a megélhetésre.

ha nem kellene belőle sem lakhatást, sem kaját fizetnem, akkor mit? Lényegében a ruházkodást, szórakozást, médiát... arra elég lenne.

2019. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

És mit csinálok egesznap munka nélkül a havi 40 ezer forintomból?

Nézem a falat? :D

2019. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát elég jól keresek, nekem az 2 milka ÉVES SZINTEN nagyon sovány lenne, havi 40 magamra kb reális lenne


otthonról havi pár óra munkával többet tudok keresni, mint évi 2 millió, egyértelműen visszautasítanám ezt a dolgot

2019. máj. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az a*
2019. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lényegesen többet keresek, mint 2 millió Ft évente, így nem vállalnám
2019. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én vàllallnàm mert úgyis nulla ft a jovedelmem mert nincs munkam. Nem talalom a helyem. Szerintem annyi idöre vàllallnàm csak amig rà nem jövök mihez kezdjek magammal.
2019. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!