Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy baj ha egyedül nem...

Nagy baj ha egyedül nem vagyok képes előrébb jutni?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, anyámmal élek. Van munkám, mindig is volt. De úgy érzem csak akkor tudnék igazán érvényesülni az életben,ha lenne párom. Pl együtt tudnánk félretenni saját lakásra, vele elmernék költözni akár külföldre is stb. Egyedül ezek a dolgok nekem nem mennének, ez nagy baj?
2019. máj. 22. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem látom bajnak, főleg nem nagy bajnak, csak részedre nagyon kellemetlen lehet.

Vegyél erőt magadon, légy határozottabb, óvatosan közelíts egy férfi felé, tartózkodj sokat a látóterében, hogy felfigyelhessen rád. Ha nem reagál, nézz ki magadnak másikat.

F.

2019. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mondhatni kicsit függő vagy ilyen téren, önállóan, egyedül is képesnek kell lenned haladni előre, tervezni


valószínűleg lesz párod, de ne csak rá támaszkodj, ő is támaszkodhasson rád és ha esetleg vége lenne egy kapcsolatodnak, akkor is legyél képes haladni tovább, ne omolj össze, hogy "vége az életnek"

2019. máj. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!