Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ferfiak, nem erzitek gaznak...

Ferfiak, nem erzitek gaznak az interneten valo nyalcsorgatast szep nokre?

Figyelt kérdés

Fel nem tudom fogni, hogy egy normalis ferfi hogy kepes a vegtelensegig csorgatni a nyalat instagramon/facebookon/ vagy barmely honlapon.

Olyanokra gondolok mint pl, van egy kep egy szep norol, erre a kommentek alatta tele szivecskekkel meg ilyen olyan huuuu de megraknam ———> es mikor megnezem ki ir ilyeneket, latom, hogy egy apuka, akinek az egesz profilja tele van a felesege illetve gyerekei kepeivel. Annyira szanalmas.

Vagy peldaul ez:

[link]

Ertem en hogy jo nezegetni de miert kell kulon kommentelgetni es a tobbi es a tobbi?

Ez miert jo?


2019. máj. 23. 09:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
...es most ebben a történetben Te ki vagy? A szép nő, a nemszép nő, vagy az anyuka?
2019. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
A féltékenység a legnagyobb ellenség.
2019. máj. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Azt hiszik, hogy ha irnak valami dicserot, elolvassa a lany (pedig sokszor ugye nem is a kepen levo szemely az admin), aztan abban remenykednek, hogy felfigyel rajuk, beszelgetest kezdemenyez, hogy "jaj de cuki vagy, ilyet szepet meg senki nem irt nekem" (csak naponta ezren), es lecserelhetik az atlagos feleseguket valami bomba csajra.
2019. máj. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
én is szoktam csorgatni 2-3 napig, ha utána is érdekel, akkor lebeszélem velük a "randit"
2019. máj. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%

Én meg ismerek olyan nöt, aki napi 10 Jason Mamoa kept oszt meg. Az jobb?


Egyébként te meg nem érzed gáznak, hogy a saját életd helyett a számodra szánalmas emberekkel foglalkozol, és idöt töltesz azzal, hogy kérdést írsz ki miatta. Helyette képzhetnéd tovább magad, tanulhatnál nyelvet, vagy kézmüveskedhetnél, vagy amit szeretnél.

De nem, neked érdekesebb más szennyese.:)

2019. máj. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem kétfajta férfi van, aki itt éli ki magát.

- akinek nem igazán jut nő a való életben, és legalább így láthat jó nőt és írhat neki

- akinek a szex körül forog az élete és ez csak egy újabb terep, ahol kiélheti magát, de ő az életben is ilyen (persze az okosabb szexmániások inkább nem teszik közzé a neten,hogy azok)

2019. máj. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Az teljesen mindegy hogy en ki vagyok a sztoriban, de egy ember akinek a felesege es a csaladja kepevel van tele a profilja, ne irogasson mar olyanokat hogy de megraknalak, meg reggelig nyalnalak es a tobbi.

Kb elhanyom magam, meg ha kivulallo is vagyok egesz egyszeruen irrital az ilyen.

2019. máj. 23. 10:00
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem is gáz, de aki gyereket vállalt az ilyen "férfiakkal" az gondolom tudta milyen ember, kivel van együtt.

Mindenki egye meg, amit főzött.

2019. máj. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

"Kb elhanyom magam, meg ha kivulallo is vagyok egesz egyszeruen irrital az ilyen."


Akkor most te mazohista vagy? Koncertekre is eljársz pl. olyan elödótól akit gyülölsz? Akkor mehetnénk együtt, és köpködhetnénk sztereóban, priviben megíhatnád, mit utálsz még, hátha van közös pont.:DDD

2019. máj. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

gáznak tartom, de én sem élőben, sem neten nem csorgatom a nyálamat ilyenekre, de nem én vagyok az átlag


mindenki tegye amit szeretne, csak okosan, ne bántson meg vele senkit

2019. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!