Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális hogy a párom nem...

Az normális hogy a párom nem tud félretenni a 300k fizujából és rendszeresen tőlem kér kölcsön és még neki áll feljebb?

Figyelt kérdés

Rendszeresen a gyerektől vesz el ezzel. Mikor szóvá teszem, az a válasz hogy neki értéktárgyakban van pénze. (egy régi szar skoda meg szerszámok).

nekem feleannyi fizuból is silerült összekuporgatni 650k-t. Baccamegmár


2019. máj. 23. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az a nem normális, hogy külön kasszára vállaltatok gyereket.
2019. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra kellene rábeszélned, hogy rögtön, amikor megkapja a pénzt, akkor tegyen belőle félre, de ahhoz persze már ne nyúljon hozzá!
2019. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A párod a gyerek apja?

Együtt éltek?

Milyen költségek vannak? Ő mit fizet a 300-ból.

Ha csak elszórja a pénzt, akkor én biztosan nem adnék neki, ráadásul úgy, hogy azt a gyerektől kell elvenni.

Ha nem adnál neki, akkor kénytelen lenne beosztani. De így végül is miért tegye, ha te mindig kisegíted?

2019. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem normàlis. Nekem vannak ilyen rokonaim. Csak ott mindkettö jól keres. Fizut kapnak úgy élnek mint a kiràly aztàn mikor elfogy sirnak hogy most mi lesz meg mennek kolcson keregetni. Vagy felvesznek hitelt. Szerintem ez am betegseg. Csak az ilyen embereknek nincs betegség tudatok. Ezeknek is ha valaki megmondanà ti betegek vagytok csesszétek meg, még ök lennének kiakadva.
2019. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
kamu kisasszony
2019. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális dolog, nem tudja, hogy mi a fontos, nem fontos...
2019. máj. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én párom ugyanez csak nem kéreget tőlem ha elfogy neki, megoldja másképp van hitelkerete (600e)vagy az anyjától kér kölcsön de mindig visszaadja. Tőlem max akkor kér ha hirtelen kell neki kp és nincs nála, de azt is visszaadja. Ugyanezt mondja, hogy neki legalább értékekben van a pénze. Van pár motorja és 2 kocsi is, azokra összesen 4 biztosítás. Pedig konkrétan egy külön cégessel jár, azt használhatja magán célra is. A cég is mindig tartozik valamennyivel 100-200 ezerrel az is mínusz.. Tartalékunk nincs, de mindig megmagyarazza mire ment el :D És még kütyü mániás is,már minden sz*r "okos" itthon (fogkefètől kezdve a robotporszívóig). Én meg 5 ezer forintokat képes vagyok tologatni, hogy jusson és maradjon is. Lassan aktuális lenne a közös kassza, de így nem sok kedvem van hozzá, nem a bankból akarok élni vagy adósságban🙄.
2020. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!