Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha nincs semmi...

Mit csináljak, ha nincs semmi motivációm?

Figyelt kérdés

Érettségi szóbelik előtt állok, de úgy érzem már semmi sem érdekel.

Mindig is egy jó tanuló, motivált ember voltam, de most nem vagyok benne biztos, hogy jó zsákokat jelöltem meg magamnak, mert semmi sem érdekel és teljesen rossz hangulatban telnek a napjaim, de a tanulásra nem bírom rávenni magam, pedig az lenne a lehető legrosszabb, ha jövőre itthon kellene maradnom egy évet.



2019. máj. 23. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ezt a kicsit még bírd ki valahogy. Legyen az a motivációd, hogy nem maradsz otthon még egy évet.
2019. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lol zsákok helyett szakok* (köszi autocorrect) bocsánat
2019. máj. 23. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Hagyd ott az iskolát és éld az életedet 8 osztályos alkoholista hajléktalanként. Majd akkor találsz motivációt, pl hogy ne halj éhen vagy faggy meg...
2019. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha már az írásbeli megvolt a szóbeli is meglesz.
2019. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elbizonytalanodtál a szakokat illetően? Miket jelöltél meg? :)
2019. máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
70%
Velem is pont ugyanez van. Már számolom vissza a napokat, hogy mikor lesz vége és azon stresszelek, hogy hogy állítsam be a sorrendet. Nagy döntések ezek és ilyenkorra szerintem már az összes érettségiző kimerült, de ezt a pár napot még ki kell bírni és meg kell húzni. Csak gondolj vissza arra, hogy korábban mi motivált és próbálj meg abba kapaszkodni. Én ezt csinálom több kevesebb sikerrel
2019. máj. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!