Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Mit csináljak, ha nincs semmi motivációm?

Érettségi szóbelik előtt állok, de úgy érzem már semmi sem érdekel.

Mindig is egy jó tanuló, motivált ember voltam, de most nem vagyok benne biztos, hogy jó zsákokat jelöltem meg magamnak, mert semmi sem érdekel és teljesen rossz hangulatban telnek a napjaim, de a tanulásra nem bírom rávenni magam, pedig az lenne a lehető legrosszabb, ha jövőre itthon kellene maradnom egy évet.

Keress kérdéseket hasonló témákban: érettségi, tanulás, motiváció, szenvedés

máj. 23. 17:18  Privát üzenet  

A válaszok
Ezt a kicsit még bírd ki valahogy. Legyen az a motivációd, hogy nem maradsz otthon még egy évet.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 23. 17:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Lol zsákok helyett szakok* (köszi autocorrect) bocsánat

# 2/6Időpont máj. 23. 17:25 Privát üzenet
Semmit. Hagyd ott az iskolát és éld az életedet 8 osztályos alkoholista hajléktalanként. Majd akkor találsz motivációt, pl hogy ne halj éhen vagy faggy meg...

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 23. 19:43 Privát üzenet
Ha már az írásbeli megvolt a szóbeli is meglesz.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 23. 21:02 Privát üzenet
Elbizonytalanodtál a szakokat illetően? Miket jelöltél meg? :)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 24. 23:24 Privát üzenet
Velem is pont ugyanez van. Már számolom vissza a napokat, hogy mikor lesz vége és azon stresszelek, hogy hogy állítsam be a sorrendet. Nagy döntések ezek és ilyenkorra szerintem már az összes érettségiző kimerült, de ezt a pár napot még ki kell bírni és meg kell húzni. Csak gondolj vissza arra, hogy korábban mi motivált és próbálj meg abba kapaszkodni. Én ezt csinálom több kevesebb sikerrel

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 25. 11:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért érzem úgy, hogy nincs semmihez sem kedvem, energiám és motivációm?
Ha itthon vagyok egyedül nincs motivációm és felkelni sincs kedvem. Ez normális?
Hogyan csinálhatnék valamit akkor is teljes erővel, ha épp nincs motivációm?
Miért nincs motivációm semmihez? Normális, hogy alig van olyan dolog, ami érdekel, motivál? Még a saját érdekemben sem sikerül mindig jól dönteni, helyesen cselekedni. (19/L)
Miért nem megy semmi, nincs motívációm, semmiben sem vagyok kimagasló? 23/F
Azt érzem, hogy nincs motivációm az élethez. Volt valaki hasonló helyzetben?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!