Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz, ha nekem kékszemü...

Nagyon gáz, ha nekem kékszemü szőkehaju skandináv felmenőkkel rendelkező srácnak tetszenek a néger lányok? Persze úgysem lesz soha néger barátnőm, mert nagyon kevés néger lány van magyarországon.

Figyelt kérdés
Viszont szerintem tök szép a bőrük, az arcuk, az alkatuk és a hajuk az eszméletlen, meg úgy szerintem tök cool vérmérsékletük van. Kár hogy ilyen kevés van magyaron :(
2019. máj. 24. 01:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
George Soros lájkolja ezt.
2019. máj. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Normálisabb, mint azon társaid, akik "nagymagyar" nácit játszanak germán feliratú keresztes-fehéreurópás ruhákban egy ázsiai nyelvű és gyökerű országban...
2019. máj. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Miert lenne gaz? Mindenkinek van idealja. En nokent is gyonyorunek talalom az ilyesmi tipusu lanyokat.
2019. máj. 24. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
2019. máj. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Nincs benne semmi ciki. Egyébként a barna bőrű afrikai emberek között is többféle antropológiai csoport van. Az europid arcvonásúak az etiópiaiak között vannak (nílusiak). Alkatilag is erősen sokfélék (pl. zsírfarúak is) vannak, te valószínűleg nem ismered a sokféleség teljességét.
2019. máj. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
26%
Hajrá bal oldal
2019. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha most eazt mondom, hogy gáz, megváltozik az ízlésed?
2019. máj. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

Fajkeveredés nem lehetséges egy fajon belül. Persze értem, mire gondolsz, de azért tegyük tisztába a fogalmakak, mert mégiscsak embertársainkról beszélünk és nem lovakról meg szamarakról, amik öszvért nemzenek.


Genetikailag nagyon is jól elsülhet a rasszok keveredése. Islandon kifejezetten probléma, hogy szinte mindenki mindenkinek a rokona. A fejlett országok nemzetei elöregednek, a szintén fejlett orvostudománynak köszönhetően több hibás gén öröklődik, mint régen. Úgy gondolom, a "félvérek" igazán szép genetikai állománnyal rendelkeznek, ezen kívül sok esetben szép emberek lesznek. Képzelj el egy fehérbőrű lányt, enyhén vágott szemekkel, vagy egy kreol bőrűt, európai arc szerkezettel. Kínai lányt világosbarna hajjal, vagy egy olasz, sötét hajút ír zöld szemekkel.

2019. máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Alap, hogy a legtöbb ember tesz rá magasról, hogy mi tetszik. Ha ez tetszik hát ez tetszik.
2019. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Genetikailag hasznos a rasszok keveredése. Én is hasonlóan nézek ki, mint te, ezért a cigányputrikat járom, hátha találok egy teljesen eltérő genetikai hátterű egyént, akivel családot alapíthatok. Keveredj, az most a cool! Légy tömegember!
2019. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!