Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted az ember alaptermész...

Szerinted az ember alaptermészete 2019-ben rossz?

Figyelt kérdés

Szerinted az ember alaptermészete 2019-ben rossz,vagy jó?

Ezelött 15-20 évvel mintha az emberekben több lett volna a jóindulat,mostanában inkább az emberek nagy részére az jellemző hogy rosszindulatuak egymással irigyek stb,csak én látom igy?


2019. máj. 24. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, csak egy tucatnyi embert ismerek.
2019. máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem rosszabb, mint korábban. Csak régen nem volt ennyi lehetőség, hogy a nagy nyilvánosság is lássa. 20 éve nem volt ilyen Internet, nem volt közösségi média, nem láttál minden cikk alatt kommenteket, nem voltak videók mindenhol az átlag ember kisebb-nagyobb hibázásáról. Szóval nem láttad, hogy milyen hülyék az emberek.
2019. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem rossz. Inkább önző. De nagyon. Mindig csak ő, ő, ő, ezért előznek a kocsijukkal be téged, néz rád gonoszan ha a pénztárnál sok cuccod van és előtte állsz. Mert ő siet, te.le vagy xarva. Mindenki csak magával törődik.
2019. máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van,régen is ez lehetett tehát nem az utobbi 20évben romlottak meg,csak most nagyobb a fórum rá hogy kimutassák a foguk sárgáját! fura hogy ameddig nyom valaki 5db dislikeot addig csak egy like jön,tehát ha tetszik is akkor is dislikeot nyom,mert ő romlott,persze tisztelet a kivételnek.
2019. máj. 24. 09:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami rossz nagyon beindult nálunk kb. 1995 óta, ami nem jó, szóval igen.
2019. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezt vettem észre én is.
2019. máj. 25. 04:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Már máshova is írtam, nem kifejezetten rossznak tartom. No nem is helyesnek... De nem rossznak. Sokkal inkább megkeseredettnek, kétségbeesettnek stb. Az emberek frusztráltak. Eklektikus és senkit sem érdeklő életet élnek, miközben vagy halálra unják magukat, vagy alkoholizálnak, drogoznak, züllenek. Ez persze a legsúlyosabb, van aki csak szimplán megkeseredett. De inkább ennek tudom be, azt amilyenek ma az emberek. Bevették, hogy vannak faji érdekeik, bevették, hogy valaki felel azért a szarért amiben élnek (ebben valamilyen szinten igazuk is van, csak nem egy személyről van szav) és meg kell találni azt akire lehet haragudni. Ez különbözik. Lányok, fiúk, fiatalok, öregek, fehérek, másszínűek, heterok, nem heterok, gazdagok, szegények vagy éppencsak a szomszédban élő fiút gyűlöli a Stanci néni, vagy a szomszéd gyerek a Stanci nénit és arra vágynak egymás számára, hogy dögöljenek meg. Ki mit utál, ki hol helyezkedik el a világban. De nem azért mert rosszak, hanem azért mert fullasztó, hogy nem tudnak értelmes, valamelyest boldogabb életet élni. Ez nem ugyanaz.
2019. máj. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és ezt, hogy bevették, ezt úgy tessék érteni, hogy saját maguknak. Nem azért mert valaki ezt mondta.
2019. máj. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!