Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha nincs képem Facebookon?

Gáz ha nincs képem Facebookon?

Figyelt kérdés
Elítélendő ez manapság?
2019. máj. 24. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is regisztráltam magam. Egyesek szerint így már nem is létezem. Szerintem nem gáz amit írtál.
2019. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én már lassan 1 éve nem raktam ki profilképet. szerintem nem.
2019. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Hát azért egyet berakhatnál, mert általában a gyorsan összedobott "trollprofiloknak" nincs. Amúgy nincs előírva, milyen gyakran váltogasd, szóval egy mehetne, ah engem kérdezel.
2019. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem van, csak egy kicsit régi.( kb 8 éves)
2019. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincs. A trollprofilomnak van😅
2019. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah, valamit kirakhatnál.
2019. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok fenn / lehet, hogy emiatt én se létezem, ahogy Első írja, haha:-) /, viszont Anyám igen, így néha mikor ő ott ügyködik Face-n látom, hogy nem rak ki mindenki magáról fotót. Van, aki valami avatar-félét, vagy egy állat fotóját.

Szerintem nem baj. Csak arra számíts, hogy emiatt lesz, aki beléd köt: "arctalan vagy", "nem vállalod a képed", stb.

2019. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő.
2019. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azt nem szeretem, ha valaki mondjuk a párjáról, vagy a gyerekéről rak ki profilképet. Aztán meg azzal a profillal politizál, szidja a kormányt, ócsárol mindenkit, kötözködik, okoskodik stb.
2019. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utálom a Facebookot, de mivel szükséges használom információszerzés céljából néha (és nem a semmire való görgetésre a meme miatt). De azért kiraktam egy képet, hogy tudják tényleg én vagyok, ami igaz már 5 éves.
2019. máj. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!