Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Gáz ha nincs képem Facebookon?

Elítélendő ez manapság?

máj. 24. 20:40  Privát üzenet  

A válaszok
Én nem is regisztráltam magam. Egyesek szerint így már nem is létezem. Szerintem nem gáz amit írtál.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont máj. 24. 20:42 Privát üzenet
Én már lassan 1 éve nem raktam ki profilképet. szerintem nem.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont máj. 24. 20:42 Privát üzenet
Hát azért egyet berakhatnál, mert általában a gyorsan összedobott "trollprofiloknak" nincs. Amúgy nincs előírva, milyen gyakran váltogasd, szóval egy mehetne, ah engem kérdezel.

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont máj. 24. 20:47 Privát üzenet
Nekem van, csak egy kicsit régi.( kb 8 éves)

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont máj. 24. 20:59 Privát üzenet
Nekem sincs. A trollprofilomnak van😅

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont máj. 24. 21:01 Privát üzenet
Jah, valamit kirakhatnál.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont máj. 24. 22:37 Privát üzenet

Én ugyan nem vagyok fenn / lehet, hogy emiatt én se létezem, ahogy Első írja, haha:-) /, viszont Anyám igen, így néha mikor ő ott ügyködik Face-n látom, hogy nem rak ki mindenki magáról fotót. Van, aki valami avatar-félét, vagy egy állat fotóját.

Szerintem nem baj. Csak arra számíts, hogy emiatt lesz, aki beléd köt: "arctalan vagy", "nem vállalod a képed", stb.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont máj. 24. 22:45 Privát üzenet
Nem elítélendő.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont máj. 25. 11:47 Privát üzenet
Én azt nem szeretem, ha valaki mondjuk a párjáról, vagy a gyerekéről rak ki profilképet. Aztán meg azzal a profillal politizál, szidja a kormányt, ócsárol mindenkit, kötözködik, okoskodik stb.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont máj. 25. 14:50 Privát üzenet
Utálom a Facebookot, de mivel szükséges használom információszerzés céljából néha (és nem a semmire való görgetésre a meme miatt). De azért kiraktam egy képet, hogy tudják tényleg én vagyok, ami igaz már 5 éves.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont máj. 25. 23:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha bejelölt egy lány Facebookon, akivel nincs közös ismerős, és soha nem is láttam, akkor akarhat valamit?
Aki annyira hangoztatja fiatalként, hogy nincs fent sem Facebookon, sem Instagramon (? )
Szerintetek nincs görcsösen, erőltetve, túltolva ez a "gondolkodj pozitívan" meg ezek a tutit megmondó "life coach" emberek a facebookon?
Titeket zavar, ha facebookon likeolnátok valamit, de addig még nincs rajta like?
Miért nézik az olyan embereket fogyatékosnak meg hülyének aki nem annyira ismert meg facebookon nincs sok ismerőse?
Szerintetek miért oszt meg minden nyerős dolgot valaki a facebookon, aki marhára nincs rászorulva? (Lentebb)

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!