Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az életnek azaz értelme, hogy...

Az életnek azaz értelme, hogy nincs semmi értelme?

Figyelt kérdés

2019. máj. 24. 22:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Mégis mi értelme van? Dolgozol meg megdöglesz egyszer azt csá! Boldogság meg ilyenek ugyanmár ez mind a multé csak nézheted hogyan tapos el téged is a pórnép...
2019. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%

Én sokat gondolkoztam ezen, és rájöttem, hogy az élet értelme az, hogy 11-13 evésen f4szság0kat írunk ki a gyakori kérdésekre, mert fogy4tékosak vagyunk, és várva arra, hogy talán érkezik valami vicces komment a kérdésre.

Szerintem ez az élet értelme.

2019. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
Lerágott csont. Tiédnek nincs, sok ember életének pedig van. Ki hogy érzi.
2019. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Attól még nem ad valami értelmet mert élményt kapsz az életben. Tehát tartalmas életed van. Ugyanúgy értelmetlen az élet. Az az élet értelme hogy tartalmas,boldog életet éljünk? Mégis minek? Sok ember illúzióban él. Azt hiszi hogy az élet csodás,boldog,pedig ez messze áll a valóságtól. A halál beálltakor minden élményünk,emlékünk,érzelmeink törlődnek,mint egy számítógép. Tehát eleve felesleges volt leélni tartalmas,élménydús életet ha azt nem visszük a halálunk után. Ezért értelmetlen az élet. Ne keresd az értelmét mert nincs.
2019. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Az élet értelme a szaporodás és a gének továbbadása valamint a túlélés pont mint az állatoknál. A tobbi csak rizsa.
2019. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
'Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV'
2019. máj. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Az élet értelme a reklám. Meglátod az új okostelefont és már vágy él benned a birtoklásra.

"Sokat küzdöttem a kilókkal, de a barátom ajánlotta az Euro3000 kapszulát. Azóta negyven kilót fogytam egy hét alatt" És él benned a vágy hogy elfújjon egy tavaszi szellő.

"Szeretne egy milliót keresni havonta? Önnek szerencséje van, most megrendelheti a csomagot csak 29 999 Forintért. És állj, most jön a java. Egy szappant, és egy szivacsot is kap a csomag mellé" És él a vágy hogy közel harminc ezer forintért birtokolj egy szappant, és egy szívacsot. Nos, kitaláltad mi az élet értelme? Az, hogy ne hagyd magad palira venni, mert mindenhonnan ez jön feléd. Van egy vágyad, és ők azt hiszed beteljesítek, pedig csak átvernek.

2019. máj. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2019. máj. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Első: Ugyanezt érzem mint te. Élünk aztán meghalunk stb. Mi értelme az életnek, ha nem lehet azt csinálni amit én akarok? Szívesen beállnék terroristának egy jó cél érdekében, de valszeg ha megcsípnek akkor 10 év zárka. Szóval bennem van ez a bűnözői hajlam, nevezhetem magam antiszociális mizantróp embernek. Ámen.
2019. máj. 25. 10:30
 10/17 A kérdező kommentje:
27F
2019. máj. 25. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!