Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tennétek, ha egy roma...

Ti mit tennétek, ha egy roma származású férfi megfenyegetne?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom felvett dolgozni egy alkalmi cigány szakmunkást, de az a munkát nem végezte el csak a 2-3-át, és azt is rosszul, majd az ismerősömmel közölte, hogy vagy kifizeti a kialkudott pénzt, vagy elintézi.

Kénytelen volt belemenni, nem akart nagyobb porblemat !


2019. máj. 25. 02:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Igen, de mivel fizetett,így legközelebb esetleg zsarolhatja, ill. más emberekkel is eljátszhatja, ugyanis egyszer már bejött neki. Miert nem játszaná be újra?
2019. máj. 25. 03:21
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Mégis milyen munkára vette fel? Ha nem végezte el a munkát, akkor mégis miért fizetett?


"Kénytelen volt belemenni, nem akart nagyobb porblemat !"

Kénytelen volt belemenni? Nagyobb problémát? Már ne haragudj, de aki még magáért sem képes normálisan kiállni vagy normális munkást választani, az ne béreljen fel senkit. Nem vagyok kigyúrt és nagydarab, de nem egyszer álltak már belém random az utcán. Egy kis határozott fellépés és nincs semmi probléma. Nagyon gáz, hogy a legtöbb magyar mennyire félős és mennyire képtelen kiállni bármiért, aztán pedig mindig mást hibáztat. Kiábrándító :/

2019. máj. 25. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

Tisztelt 2.válaszoló!

Ha ott dekkolna a házad előtt a kisebb rokonság,valamint a munkahelyedre is "elöbb beérnének"mint Te,akkor elgondolkoznál.

Én ismerek elmű-s dolgozót,akinek annyi volt a bűne hogy áram kikapcsolást követően az őt meglökő cigányt visszalökte.

Életveszélyes fenyegetés,autó ripityára törése,üldözés stb stb hetekig.

Rendőrség nyúl,semmit nem mernek tenni.

Ember nevet,címet munkahelyet változtatott.

Úgyhogy nem a Magyarokba kéne beleállni,mert az okosabbja nem struccozik a cigányokkal mert leütsz egyet jönnek 7 en. Hátulról.

2019. máj. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Van pár nagyon rövid hajú (kopasz)barátom, akik szeretik levezetni a feszültséget az indiánokon.
2019. máj. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem van cigány barátom, de ő is azt mondja, cigányokkal ne kezdjél, ne adj neki munkát, kerüljél minden üzletet velük, mert úgy is megpróbálnak átvágni.

Még is ilyen helyzetbe kerülnék, azt mondom, mit előttem szóló, a kopasz barátokról. Különben évekig nyakára járhatnak. Vannak biztonsági cégek is, akik erre vannak szakosodva.

2019. máj. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Alkalmazz pár jól megtermett őrző kutyát a melóhelyeden és mondd a cigónak, hogy ezentúl a kutyák gondozása lesz a feladata kicsit magasabb fizetésért.Szerintem többet hírét sem fogod hallani.
2019. máj. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Aha..lényeg hogy kopasz és nagydarab.

Namármost szegény Marian Cosma kopasz volt?

Állva leszoptam volna akkora.

Csakhát ugyebár bunyó közben szúrta szíven egy másik retek,akire nem is tudott figyelni.

Ennyit a hősködésről.

2019. máj. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

5

Ha nem tudod befejezni a munkát, ködbéreznek , 100 ezret bukhatsz nagyon rövid idő alatt, a végén Neked kell fizetned, hogy ott lehettél.


A másik, hogy építőiparban nem találni szinte magyart, ha igen akkor meg nem dolgozik.


Ha kopaszokat küld, rá,akkor meg bosszút állhat utólag rajta családostúl.


Adott még egy esélyt a kisebbségnek , de nem köszönték meg!


A törvényekben van hiba.


2

"aztán pedig mindig mást hibáztat."


Tehát még Ő a hibás?

2019. máj. 25. 09:40
 9/14 anonim ***** válasza:

#3: Van valami varázsa, amikor olyat szeretnének bemutatni, amiben felnőttem. Olyan suliba jártam, ami tele volt romával. Az osztályban összefogtunk srácok és nem volt gond. Aztán a szüleim elváltak, olyan környékre költöztünk, ahol szintén sokan voltak. Új voltam, elég sokszor kellett verekednem. Közel sem olyan csodalények, ahogy páran gondolják róluk. Megfelelő fellépés esetén eléggé visszavesznek magukból.


És de, a magyarokba állok bele, mert ők nem tesznek semmit. Nem a magyar helyesírás szabályainak helytelen használatával, nagy betűvel kéne írni a magyart, hanem a való életben tenni a dolgokért és kiállni magunkért.


#8: Elvileg semmilyen munkára nem találni embert. Gyakorlatilag elég normális fizetést találni és hopp, lesz ember.


Igen, részben ő a hibás. A munkát nem végezte el az illető, mégis kifizette. Akkor mégis ki a hibás, a szomszédom kutyája?

2019. máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9

" Akkor mégis ki a hibás" Aki megfenyegette az!

2019. máj. 25. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!