Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tíz évet lezárni az életemből...

Tíz évet lezárni az életemből csak pszichológus segítségèvel lehet?

Figyelt kérdés

A gyerekkoromat is felöleli és most tetőződött be.Kènyszerűleg is változás jön az èletemben mert nehézségeim vannak, és muszáj,de valamilyen szinten akartam is de nem úgy,hogy egy fontos szemèlyt elveszítek....A lènyeg:nem tudok tovàbblèpni,teljesen el vagyok keseredve

Milyen segítségek léteznek?Ha sokallom a magànterapeuta költségét,mik a tapasztalatok a tb-s pszichológusról?Egyèb ötlet?Most csak bele akarom magam hajszonli a munkàba,de ugye az nem segít.



2019. máj. 25. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus egy nagyon jó ötlet, mivel MÁR az is sokat segít egy embernek, ha személyesen élőben elmondhatja a problémáit egy másik illetőnek és a pszichológus pedig segít rájönni az okokra/tanácsokat ad/meghallgat/megért és azon van, hogy segítsen téged kilábalni.
2019. máj. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt javaslom, hogy keress egy jó pszichológust. Van az a pont, amikor magadtól nem tudsz kilábalni, akkor segíthet, ha van valaki,aki megért, fel tudja tenni a megfelelő kérdéseket, segít átlátni a dolgokat,ad tanácsot. Tb-ssel nincs tapasztalatom, magánban voltam, még csak most kezdtem a terápiát, de meglepően pozitív élmény (úgy, hogy én alapból utálok magamról beszélni, de ott könnyen megy). Úgy gondolom, fog tudni segíteni.

A munkába menekülés nem fogja megoldani, csak háttérbe szorítja (próbáltam).

2019. máj. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!