Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mik a tapasztalataitok?...

Nektek mik a tapasztalataitok? Alapvetően a bölcsész vagy a reál beállítottságú emberek a kedvesebbek, normálisabbak?

Figyelt kérdés
Persze tudom hogy nem lehet ennyi alapján ilyenekre következtetni, de mégis kiváncsi lennék hátha van valami észrevehető tendencia ebben a mindennapi életetekben.
2019. máj. 25. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

A reàlosok kicsit talán merevebbek, távolság tartósak, de bölcsész ként ezt szeretem bennük :D a legjobb barátnőm és a párom is mérnök.

Viszont a kedvesség szerintem nem ettől függ.

2019. máj. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Ezt így nem lehet megmondani. Én bölcsész beállítottságú vagyok, ez meghatározza az érdeklődési körömet, és a barátaim, ismerőseim többsége is ebbe a csoportba tartozik (hisz ilyen a munkám is, ennél fogva a kollégáim is hasonló beállítottságúak). A másik csoportból elenyészően kevés embert ismerek.

Fordítva, ha valaki pl autókkal foglalkozik, mérnök, stb, reál beállítottságú, bütyköl szabadidejében, akkor a környezetében vajmi kis eséllyel lesznek könyvmoly író alkatú emberek.

Ha van olyan, aki átmenetet képez a két "oldal" közt, max az nyilatkozhat.

2019. máj. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
A probléma amit az én szemüvegemen keresztül látok, hogy a reál beállítottságú emberek nagyon ragaszkodnak ahhoz amit látnak illetve beszűkült a látókörük, így ha mondjuk valami történt velük akkor azt esetleg a másik emberre hárítja, mint felelősség. A bölcsész ember,pont hogy az emberi érzésekkel,tapasztalatokkal,okokkal foglalkozik és "gondolkodik". Ne értsetek félre, nem bántok semmilyen reál beállítottságú embert, mert annak is megvan a létjogosultsága, nemhiába létezik de mivel én régebben az utóbbi csoporthoz tartoztam, és miután jobban érdekelt a bölcsészet/spiritualitás..stb magamon éreztem a változást, hogy mennyivel jobb most, mint akkor.
2019. máj. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a villamos/mechatronikai mérnökök a kedvenceim. Van a többségnek egy sajátos személyisége, nem tudom leírni. De jó értelemben zakkantak, és imádom őket. :D

A tanáraimat is szerettem, és azóta is az ilyen típusú emberekkel jövök ki a legjobban

Szóval éljenek a villanyászok!

2019. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hasonlót gondolok, mint a 3-as.


mérnökök között dolgozom, és tényleg jók reál dolgokban, de meglepő módon a legtöbb dologban borzasztóan beszűkültek és elég gyengék érzelmi dolgokban.


ezen kívül rosszul vagyok már attól, hogy mennyire frusztráltak: mind az életben, mind az interneten folyton igazolni akarják, hogy aki nem jó matekból, az h_lye, ők a leg..leg..leg..stb. baromi fárasztó.

2022. jan. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!