Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kisebbségi komplexusom van a...

Kisebbségi komplexusom van a szép lányok mellett?

Figyelt kérdés

Nincs Instagramom és igyekszem kerülni őket, de attól még sajnos kevesbbnek érzem magam, ha meglátok egy ilyen lányt.

Nem azokra gondolok, akiknek mindenük mű és ez látszik is, hanem azokra a lányokra, akik nagyon jó adottságokkal, jó ízléssel és persze elég pénzzel rendelkeznek, így sokkal szebbek az átlagnál.

Pár példa (minden kép nyilvános, Google):

[link]

[link]

[link]


Lehetne mondani, legyek én is ilyen, de attól, hogy nem látszik, ezeknek a lányoknak még rengeteg pénz van a külsejükben.

Egyet ismerek, amolyan mini-infulencer, neki is havi 100-200 ezer átlagban a ruha, smink, fodrász, programok, stb.

Ezzel szemben én turiból szerzem a ruháim, onnan is elég ritkán (idén mindössze egy nyáriruhát vettem, nem is fogok mást)



Manapság ezek a lányok az etalon a 15-30-as korosztályban, aki nem ilyen, azt lenézik, leigénytelenezik (itt az oldalon is), selejtnek tartják.


2019. máj. 25. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Azért ilyen csajok nem rohangálnak kettessével az utcán, mögöttük egy komoly csapat áll, hogy úgy nézzenek ki ahogy, és egész életükben más dolguk sem volt mint alakformálni. Sajnos ez van, sosem tudunk majd velük versenyezni, viszont ők a pasik 99,99%-nak elérhetetlenek és ezt ők is tudják, szóval max nyálcsorgatásról van szó.
2019. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nincs. En szebb vagyok 😂
2019. máj. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Én csak három mű ribit láttam. (nem testileg, hanem lelkileg)

De akinek ez kell, az olyan is. Azért nem kár. A normális, értelmes férfiaknak meg nincsenek illúzióik, és nem csak a külső alapján, meg pusztán a farkukra hallgatva keresnek párt.

A többi csak hím és nőstény kell nekik. Megérdemlik egymást.

2019. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1, Az egész rajtad áll. Ha hozzájuk akarod méregetni magad és rajtuk pörög az agyad, akkor hajrá. Csináld. Láthatóan jó neked, hogy magad miatt szenvedsz, mert ha nem lenne jó, akkor nem csinálnád.

2, Ez az etalon? Oké. Akkor menj ki az utcára és nézd meg a párokat. A lányok többsége nem lesz ilyen.

3, Itt az oldalon is ez az etalon és a többiek selejtek? Ja, biztos azért szórnak meg mindenkit priváttal, ha kiírja egy kérdéshez, hogy nő.

4, És végül, jönnék az itteni legsablonosabb szöveggel, amit fordított esetben 10-ből 9 nő tanácsol és valamiért univerzális megoldásnak gondolnak: Légy magabiztos! :D

2019. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Miss Endzsi ***** válasza:

" Megtanulni élni nem más, mint megtanulni elengedni"

Buddha

2019. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Maltodextrin ***** válasza:
8%

Pasikent irom (27):


- Az elso kepen levo csaj az eletben nem vallalna gyereket latszik, hogy onzo steril, feminista a csaj - dugasra jo a tobbit kosz kihagyom.


- A masodik csaj a deszkas / hiphop / street stilusban utazik, latszik hogy van lazasag (lehajtott fej, nem hanoztatja onmagat a kepen) es valoszinu hogy jo a tarsasaga is.

- A harmadik ujgazdag sznobkislany aki elsirja magat a legaprobb szel rezdulesetol is.


Nem a ruha a lenyeg hanem a jellem.

Lehet neked 123456789 forintod ha belul egy nulla vagy akit csak megdugni jo.


Azt javaslom ne ezekkel a csajokkal foglalkozz, hanem szeresd meg magadat: kulso stb. Ne a gazdagsagot hajszold, hanem a boldog eletet. Ne a gucci taska jelentse a boldogsagodat meg 1234 lajk az instagramodon hanem a baratok, egy parkapcsolat es hogy szinesek a hetkoznapjaid.


Ne hasonlitgasd masokhoz magadat, kulonben sosem leszel boldog. Ez kozossegi media rakfeneje, es eredetileg nem erre talaltak ki.


Bongeszd ezeket az oldalakat tudatosan, kovesd ki a sztar / influencer oldalakat. Csak az ismeroseid akik szamitanak, na azokat hagyd meg.


Onbizalom. :)

2019. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mekkora kamu rinya! Normális nő nem hasonlitgatja magát az ilyen kirakat bábukhoz. Konkrétan az első ronda fejű, a második fejéből semmi nem látszik,a harmadikba se látok semmi extrát. Hogy miért ? Mert mű.

Ezért durván egyenlőtlen a férfiak és a nők lehetőségei.

Vagy én is kivánatos leszek ha egy 20-as vibratorral a gatyában mászkálok? Nem! Egy férfinak tökéletes genetikaval kell rendelkezni minden téren. Magasság, tömegeloszlás, izomtipus, haj, szem, arc, bőr, pénisz..

És rengeteg edzés az alakjához, pénz, stilus, szexuális tudás, humor, stb stb stb


Ugyanez egy nőnél: magassarkú, műhaj,hosszabbitás,dúsitás,

műköröm, műszempilla, műmell és bármilyen plasztika, "plus size"= dagadt, brazilos= nagyseggű, nőies= duci

Igényes= pénzéhes, szex terén pedig semmit nem kell csinálni mert mindent ráfoghat a férfira.


Ja és a meg nem értés= hiszti mint ez a kamu kérdés!!! Szóval erről ennyit.

2019. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!