Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy ismerősöm, nem mondaná...

Van egy ismerősöm, nem mondanám barátnak. Szoktam vele menni ide oda. Mikor felhív mindig azt hazudja hogy nincs otthon, buliba van, de tudja mindenki hogy otthon fekszik. Miert erzi hogy hazudnia kell?

Figyelt kérdés

Mintha egy verseny lenne van 3 spanja vagy 4 akivel szokott logni ,mikor velem van akkor lenézi őket ilyen drogosnak olyan csicskának,

Aztán mikor hivom valahova azt mondja nem ér rá mert megy velük valahova ,de ezek mind kinevetik. Kétszínű meg kell hogy mondjam.

Ha valaki nem viszi akkor már egyből jó vagyok neki és a tobbieket lenézi mindennek,ha meg már én oda vagyok akkor engem néz le hogy a tobbi dpanja az igazi en csak egy pancser vagyok ..ilyneket ír hogy nem érek rá na csá es közbe otthon van .

Meg beteteti magát erődzakkal mindenhova csak vigyék valahova .(túlsulyos a srác 19 éves ,nem dolgozik) ez milyen pschilogia eset lehet?



2019. máj. 25. 14:00
 1/1 bodnar edit ***** válasza:
Szia! Egyszerű a dolog, ha te még nem jöttél rá, akkor megmondom neked! Önbizalom hiány a súly a miatt! Én is kövér vagyok, bár most ismét fogyózom, és már fogytam is, de hozzá kell tennem most 63 éves leszek! Biztosan érzed a helyzet súlyát! Egész tinédzser korom óta küzdök a súlyommal! Ki vagyunk rekesztve, jóformán mindenhonnan! De ! Kell, hogy legyenek mellette barátok, persze nem ilyen drogos, fajta, hiszen egy nap bánatában ő is el fog csábulni, és a bódulatba fog menekülni! Nos szerintem, jól tetted, hogy itt tanácsot kértél, hiszen ez azt mutatja te szeretnél a jó barátja lenni, és segíteni neki! Tudsz is! Amikor legközelebb azt mondja itt és itt vagyok menj el hozzá és kopogj addig amíg be nem enged! Magyarázd el neki, van aki mellette van és tud neki segíteni kijutni ebből az ördögi kőrből!Magyarázd el neki, nem kell ahhoz sovány embernek lennie, hogy jó ember, vicces ember, jó lelkű ember legyen! Hiszen senki sem születik tökéletesnek! Tessék elhagyni a kenyeret, édességet, cukrot, tésztát, üdítőket! Több mozgás, először menjetek sétálni, aztán ha rákapott az ízére, / Persze közben pihenéssel! / lehet menni kocogni, ott ahol kevesen járnak! Legyél mellette, lelkesítsd, és nem szabad az első időben súlyt mérni, úgy is észre fogja a ruháin venni, ha fogy! Ja és magyarázd meg neki, nem két hónap alatt hízott meg, tehát ne várja az eredményt két hónap múlva! Lassan kell, hogy a bőre is vissza húzódjon! Menni fog, nekem is sikerült, de többször elhagytam magam! Mégis vannak barátaim, volt férfi az életemben aki így fogadott el, és élt velem! Gyermekem van, iskolát végeztem, tehát fel tudok mutatni valamit! És főleg mond meg neki, járjon el valami iskolába, tanuljon, foglalja le magát, ahol majd szerez barátoat! És ha netán bántanák, tanítsd meg, hogyan álljon ki magáért! Mindenkinek van valami hibája, érveljen ezzel! Ha látják, hogy megvédi magát, mégha nevetnek is rajta, haha jó vicc, mondhatnánk, akkor is békén fogják hagyni! Zenéljen, rajzoljon, fessen, írjon számítógép programokat stb. nézze meg miben jó, és ő akkor abban fog jeleskedni, mellette diéta, meglátja 3 hónap és kiszedi a mennyiséget a tányérjára, és lassan a fele ott marad!Magyarázd meg neki, igenis van remény! A kövér ember is ember, és lehet boldog! Nem szabad a hazugságok mögé rejtőzni, mert akkor ez olyan mint a strucc politika, és az nem vezet semmihez! Sok szerencsét kívánok ehhez, és ha meg tudod győzni, biztassál mást is , hogy barátkozzon vele, és ha kérdésetek lenne, nagyon szívesen válaszolok és segítek nektek! Minden jót egy új világba! Edit
2019. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!