Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itta meg valaki/ vagy valaki...

Itta meg valaki/ vagy valaki ismerőse más vizeletét?

Figyelt kérdés

A Sztori dióhéjban:

Van egy srác ismerősöm, aki keményen inkontinenciás, illetve sokszor kell kimennie WC-re, de mivel a házon belül messze van a mosdó, kellemetlen neki mászkálni egész éjszaka, így kitalálta, hogy sió dobozba vizel, ha rájön, mert úgy csak felkel és fekszik vissza.


A helyzet ott lett durva, hogy a család viszonylag sok Sió-t fogyaszt, és nem tudom, hogyan meg miért ment be a szobájába az édesanyja, de kivitte és ivott belőle.


Az anyjának furcsa volt az íze, megkérdezte a fiát, kiderült, ami kiderült és pánikot kapott, meg hányt, meg mondanom se kell, elég rosszban vannak azóta.


Mit szóltok ehhez? Történt veletek, vagy valakivel valami hasonló?



2019. máj. 25. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Mesélj még.
2019. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg nem kamu.
2019. máj. 25. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Én szarni is siós dobozokba szoktam. Nem könnyű, de nem lehetetlen. Mondjuk nincs semmilyen emésztési zavarom, csak úgy heccből csinálom
2019. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3


Ezen bastki elkapott a sírógörcs. xD Mekkora kretén vagy (jó értelemben).


De ha a sztori akkor se kamu!

De tudjátok mit? Ha nem hiszitek és nem tudtok értelmes választ írni, ami szerintem nem lenne nehéz, akkor miért nem jelentitek?


De ha törlik, még akkor se lesz kamu.

2019. máj. 25. 16:52
 5/5 anonim válasza:
Én most kezdtem el inni a saját pisimet,de nemis rossz! mit egyek?
2019. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!