Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha bármire, amit olvastok,...

Ha bármire, amit olvastok, egy évig szóról szóra emlékeznétek, mennyivel élnétek másképp az életeteket?

Figyelt kérdés
Egy év után annyi maradna meg az olvasottakból, amennyi 'hagyományosan' megmarad egy év után. Nekem ez sokat segíthetne az egyetemi vizsgákon, de így rögtön be lehetne nevezni pár Guiess-rekordkísérletre. Ti mit tennétek? (Feltesszük, hogy az agy nem terhelődik túl.)

2019. máj. 25. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Neked is tanulnod kéne épp, kérdező? :-)
2019. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Suli
2019. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Melyikek a legjobb programozást oktató könyvek, jegyzetek, egyéb anyagok?

1 év alatt elolvasnék párat és begyakorolnám, így 1 év után se kevés maradna meg. Jól jönne.

2019. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor egy jó, hatásos önismereti könyvet olvasnék el nagyon, és azt alkalmaznám.
2019. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem én is iskolába vagy valami munkába fektetném a képességet, elsősorban mindenképp jövedelmező dolgokra koncentrálnék, viszont végre kiolvasnék egy vicckönyvet vagy valami nagyon vicceset és tudnék másoknak vicceket mesélni, ami nagy vágyam, mert képtelen vagyok ezeket megjegyezni.
2019. máj. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt biztos nem látogathatnám, ha szóról szóra megjegyeznék itt minden bunkó rosszindulatú kommentet.

Egyébként sokat nem változtatnék az életemen emiatt... A munkámnál jól jönne, több szabadidőm lenne így.

Persze az igaz, hogy az engem érdeklő dolgokról sokkal több tudományos írást olvasnék. Meg a nyelvtanulásnál is jól jönne egy ilyen képesség, biztosan letennék egy nyelvvizsgát angolból.

Meg ha így lenne, hogy csak olvasott szövegre emlékeznék sokáig, akkor minden fontos dolgot leírnék, hogy megjegyezhessem... :)

2019. máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!