Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretek barátokat...

Miért nem szeretek barátokat fogadni?

Figyelt kérdés

Van néhány barátom, akik még soha nem jártak nálunk. Nem tudom miért, de nem szeretném ha itt lennének, azt meg, hogy netalán itt is aludjanak meg pláne nem. Viszont mindenki eljönne hozzánk, de már nem tudok mindig hárítani.

Mit tehetnék? Egyedül a barátnőmet hoznám haza szívesen, ha lenne.



2019. máj. 25. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én se szeretném ha bárki nálam aludna jelenleg ( mert barátnőm az nincs :/ ), fura lenne nekem. Bár nekem van egy kis szociális fóbiám
2019. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek vendégeket fogadni. Utálom, ha használják a dolgaim.
2019. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Válaszoknélkül ***** válasza:
Én sem szeretek, a házunk, lakókörnyezetünk miatt. Van bennem egy szégyenérzet, mert eléggé le van amortizálódva a kérónk. Másrészt introvertált vagyok, nehezen viselem és nem is tudom 0-24-ben szórakoztatni a társaságot. Nem lehet, hogy nálad is az introvertáltság miatt van ez?
2019. máj. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is mindig igy voltam sulis koromban. 3-as nem mond hülyeséget. Nekem is az volt a bajom hogy nem tudom öket elviselni hosszútàvon azt meg föleg nem hogy itt aludjanak. Baràtnö az màr màs tészta.
2019. máj. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valóban, a kéró miatt eddig én sem szerettem volna, de az most már rendben van, nem lenne gond egyáltalán. Introvertalt is vagyok kicsit, de én sem tudnék velük mit kezdeni itthon egy egész napot. Másrészt meg itt vannak a szüleim is, úgy meg megint csak furcsa lenne.
2019. máj. 26. 09:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Amiért én sem.Ma spontán látogatot kaptam, használta a WC-ét. Miután elment, azonnal fertőtlenítettem a WC-ét, de észrevettem, hogy kezet sem mosott. Csontszáraz volt a mosdókagyló.
2019. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!