Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fotókon miért látom magamat...

Fotókon miért látom magamat egy másik embernek?

Figyelt kérdés
Ti már éreztetek ilyet? Ránéztek a fotóra és egyáltalán nem tetszetek magatoknak, nem akarjátok elhinni hogy ti vagytok azok. Az önbizalmamra sincs jó hatással mert tükörbe nézve nem ilyennek látom magam.

2019. máj. 27. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Szerintem ez az hogy egy ember fotógén vagy nem. Tükörben meg élőben jobban nézek ki, mint fotókon, ha meg fotózom is magam készül 1000 kép, abból is 1-re tudom azt mondani hogy elfogadható.
2019. máj. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

# 1


Nem is értem más korombeli fiatal hogy mer naponta egy csomó szelfit kirakni instára, nekik nincsenek ilyen gondjaik! Irigylem őket! :-(

2019. máj. 27. 08:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs okod irigykedni, én fotogén vagyok és milliószor jobban nézek ki a képeken, mint élőben pedig nem photoshopolok soha. Sokkal jobban örülnék, ha a képeimen béna lennék és előben néznék ki jól.
2019. máj. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is csúnyának érzem magam a képen, élőben talán nem olyan rossz a helyzet. Nem is szeretem, ha fotóznak.
2019. máj. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Mindenkinek kissé aszimmetrikus az arca, és amikor tükörben látod magad, akkor fordított képet látsz, az arcod bal és jobb oldala felcserélődik. Videón vagy fotón pedig oldalhelyesen látod saját magadat, ami a tükörképedhez szokott agyadnak nagyon furcsa élmény.
2019. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm ha fotóznak és gyűlölöm magam a fotókon, tükörben.. mindenhol. Gyűlölöm az egész fejemet úgy ahogy van. Gyűlölöm a testem. Gyűlölöm mindent magamon. Hozzáteszem családom van. Férj gyerek. Szóval nem akarok senkinek tetszeni csak azért hogy párt tálalják esetleg. Persze a családomnak tetszek. Neked van vkid.?
2019. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!