Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen a gykn mert ilyenek az...

Ezen a gykn mert ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Itt veszekesznek direkt rossz valaszokat adnak, mindenkit csak a sex erdekel itt tenleg olyan emberek vannak akiknek nincs eletuk nojuk? es itt elik ki magakuat

2019. máj. 27. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Mint most te?
2019. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ők ezt élvezik, ne foglalkozz velük.
2019. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a gyk-n.
2019. máj. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazábol ezek az emberek éppen lehetnek szomszédaink, fönökeink, barátaink v épp pont az akitől veszem a darálthúst v mellém ül a buszon

Az anonimitás ezért furcsa ls elgondolkoztato hogy miket mer így felvállalni az ember

2019. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én amiket irok itt, azt simán a való életben személyesen is felvállalom, ha valakit érdekel, vagy szóbakerül.

Azért rohangál annyi idegbeteg ember az utcán, mert boldogtalanok és kielégületlenek, lelkileg is és szexileg is. De nem mernek változtatni rajta.


DE !!! és ez a fontosabbik része, nagyon ritkán élveztem bele nőbe, csak akkor ha láttam is, nemcsak mondta, hogy tényleg szed tablettát. Vagyis a véletlen baba effektus is az oka sok sok idegbeteg embernek, mert emiatt maradnak együtt de boldogtalanul.


Szanszéjjel szexeltem magam egész életemben (51é vagyok), és gumi csak 3x volt rajtam. Megállapitottam hogy gumiba nekem nem megy, tényleg lelankadtam tőle. Igy az nem érdekelt hogy valamilyen fertőzést összeszedek, vettem mindenféle otthoni tesztelőkből 10-10-10 darabokat és rendszeresen használom is mind a mai napig. És ha gáz volt, egy párszor volt, azonnal a megfelelő gyógyszert bekaptam és kész, nincs ezzel semmi gond.


Ma ezt is , mint minden mást. x10 felfújják, hogy aki ezzel foglalkozik, jobban el tudja adni magát, mert ugye ebben is túlkinálat van, mármint orvos-laborok-gyógyszerekből és valahogy mindenki a túlzott fontoskodó-elvitudásával és jobb vagy rosszabb önmarketing-tárgyalástechnikájával (tanulta) akarja magához húzni a pacienst és eladni a kivizsgálási szolgáltatását.

De alapvetően 3 gyógyszer van mindezekre. Leszámitva a HIV-et, ny mindegy is, bocs elindult a gondolatom és bocs az OFF ért.

2019. máj. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hét éve vagyok jelen az oldalon. Sokan rühellik is a pofámat, hiszen minden kommentemet a nevemmel ellátva írom, így aztán be tudnak azonosítani. Ők csípőből nyomják a pirosat, ami viszont engem nem hat meg. Ma is vállalok minden szót, amit a hét év alatt leírtam, noha belátom, egy-egy témakörben az évek során begyűrűző újabb ismeretek megváltoztatták a véleményemet.
2019. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az előzőnek, igaza van. Engem sem érdekel ki ad pirosat és ki kezd el lekostólni. Hiszen egy idegen még az anyámat is szidhetja, nem érdekel, miért, mert egy idagen és soha nem látom többet, mondjuk az életben.


Viszont amilyen privátokat kapok, és néha néha azok poszitiv következményeit és élményeit én élme meg és élvezem, hát kb ennyi.

2019. máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kategóriától függ.
2019. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!