Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha mindenki...

Mit csináljak, ha mindenki ilyen 14-16 évesnek néz 23 éves létemre?

Figyelt kérdés

Ha nincs nálam személyi, nem afják ki a piát. Pakolhattam vissza a lánybúcsús adagot. Ha meg bemegyek dohányboltba, bunkóznak, mert nem hiszik el, hogy az hiszik el, hogy az tényleg az enyém. A délelőtt suliban kellene lenned kislány a legjobb. Meg bár hol csinálok valamit, bárhova megyek, bármi ügyet intézek, úgy kezelenek, mintha ilyen kiskamasz lennék.

Ilyen 19 éves koromig nem volt gond, merg nem csináltam semmit felnőtteset, a suliban, barátaim között meg tudták, hogy mennyi idős vagyok...

A legjobb az volt, mikor valaki szomszéd nem akarta megérteni, hogy én már bizony le is érettségiztem már.

A pláne, hogy ez 90 %-ban így van, amire rátesz, hogy otthon laktam eddig.

De nár nagyon idegesít, tényleg nagyon.


2019. máj. 27. 10:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez az ital meg cigi dolog teljesen magánügy. Ilyeneket nekem se adnak ki, pedig 2x ennyi idős vagyok. A többit meg le kell szarni. Inkább örülj neki, hogy fiatalabbnak nézel ki, később még nagyon hálás leszel érte :)
2019. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Személyit kötelező magaddal vinni, ha elmész otthonról. Ha tudod, hogy fiatalabbnak nézel ki a korodnál, akkor meg az az aap, hogy viszed magaddal pia vásárláshoz... Nekem egyetem alatt végig a pénztárcámba volt a személyim és nem a többi irtommal együtt, hogyha elkérik, akkor ne kelljen visszasétálnom érte. délelőtt suliban kellene lenned kislány, ilyet szerintem általános iskolás koromban sem mondtak nekem, mégis ki mond ilyet neked, egy vadidegen az utcán?
2019. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

akkor az a megoldás hogy vigyél magaddal személyit.

Hidd el ez a jobbik verzió.., sokkal rosszabbul ereznėd magad ha 10-15el többnek néznének..!! Nekem pl. kifejezetten jól esett amikor 32 ėvesen 2gyerekes anyukakėnt elkėrtėk a személyimet amikor alkoholt vettem. Szoval pár ės inkább előny lesz mint hátrány

2019. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Tanulság: pia nélkül is jól lehet érezni magad. Dohány nélkül meg pláne. Keress valami olyan elfoglaltságot inkább ami nem nagykorúsághoz kötött és élvezd, hogy ennyire fiatalnak nézel ki. Más mit meg nem adna ezért.
2019. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
jav. :"pâr ėv"
2019. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%

Ugyan igy beszolnak

Én szoktam mondani

Ha nem hiszitek el gyertek át nézzük át együtt az irataimat hátha elfelejtettem ki vagyok.

2019. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
nem alapvető, hogy a személyid mindig ott van nálad? én azóta hordom mióta megvan. aki meg nem hiszi el hogy a tiéd, vagy hogy nem hamis, az nyugodtan hívjon rendőrt, ő majd igazolja, hogy a tiéd és igazi.
2019. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy fiatalabbnak szoktak nezni, miert nem viszel magaddal szemelyit alkohol vasarlasahoz?

Vagy direkt azert csinalod, hogy vitatkozhass veluk????

A szomszed neni meg gondoljon, amit akar. Ha nem erti, rahagyod.


Amugy.... egyszer 26 eves koromban (ferfi vagyok), majus korul oltonyben alltam vidaman a vasutallomason, vonatra varva. Elment mellettem nehany fiatal, egyikuk odaszolt: "Na, megvan az erettsegi?" Mosolyogtam magamban, hogy mar a diploma is tobb eve. :DDD Nem kell ezen fonnakadni! Orulj, hogy fiatalabbnak neznek! Sok no a fel karjat odaadna, ha 7-9 evvel fiatalabbnak neznek.

2019. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, aztán a te korodban random nénik közölték velem, hogy előbb befejezhetném az iskolát, mielőtt szülök a semmire..Haha.


A mai napig megkapom, hogy milyen fiatal anyuka vagyok(harminc leszek)


Gondolom vékony vagy, a kövérebbeket mindenki idősebbnek nézi. Én rövid frizurát vágattam, mikor besokalltam, kosztümszerűségeket kezdtem hordani, és mindig magassarkút, eszükbe se jusson, hogy alacsonyabb vagyok.


Vagy az önbizalmam jött meg, vagy bevált a dizájnváltás, továbbra is mindenki fiatalabbnak gondolt, de már senki sem mert leszólni, látszott rajtam, hogy nem hagyom magam..


Az emberek kiszűrik a gyenge láncszemeket, amúgy mindenkinek be tudnának szólni valamit, csak másoknak nem mernek.

2019. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én még 20 se vagyok, de tőlem 10-ből max. 1 alkalommal kérnek személyit. :D


Ez ellen nem nagyon mit tudsz csinálni. De ha ez a legnagyobb problémád, akkor légy boldog!

2019. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!