Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önismeretem fejlesztese, de...

Önismeretem fejlesztese, de hogyan?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi érdekel, mihez van érzékem, tehetségem. Szeretnem megtalalni azt a hobbit, célt, azokat az ertékeket amik nekem fontosak és amik mentén tudok célokat felállítani.



Szoval célom az onismeret. Viszont mivel ma ugy érzem egyre több helyrol ez árad, ódzkodom a témától.



Tudnátok ajanlani konyveket, pszichológust, kurzust, tréninget, tehát gyakorlatilag minél több olyan feluletet, ami hiteles és megbizhato onismeret fejlesztesere?


Azert lényeg, hogy hiteles és megbizhato legyen mert egyre több helyen latom az onismeret temat és ugy gondolom van boven ami "híg" pl ilyen Szabo Peter féle klisés gondolatok.


22/f



2019. máj. 27. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
na végre nem egy 24 éves.
2019. máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemár, most miert baj ha erre valaki 22 vagy 24 evesen jon ra és szeretne változtatni?
2019. máj. 27. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesztek kitöltése javasoltak a típusod beazonosítására , sport önvédelem stratégia tanulása , önvizsgálat . Ket alapmű javasolt Eric Berne Emberi játszmák Don Richard Riso Személyiség típusok .
2019. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na, köszönöm!


Anno MBTI tesztet már töltöttem, elvileg INTJ, INTP vagyok de ezt nem szeretném alapul venni mert a legtobbszor 50-50 volt az arány, tehát épphogy beleferek a típusokba.


Rendben, a könyveket igyekszem olvasni.

2019. máj. 27. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]



Bagdy Bella: Sorsfordító önbecsülés

Csattos Ilona: Vedd észre - A legmélyebb önismeret

Louise L. Hay, Rhonda Byrne, Csernus Imre könyvek

2019. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*jav: Bagdi Bella
2019. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!