Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretek álmodozni egy jó...

Szeretek álmodozni egy jó életről?

Figyelt kérdés

Nagy álmodozó vagyok. Pl legutóbb munka kapcsán voltam külföldön (áruszállító vagyok - nem kamionos) és elképzeltem milyen jó lehetne ott élni, lakásokat néztem, stb. Aztán felébredek ilyenkor gyorsan, nem is gondolom komolyan.

Arról is álmodozok, hogy milyen jó lenne egy kedves, megértő barátnő. Gyakran elképzelem, hogy összejövök a munka során megismert nőkkel és boldog kapcsolat lesz belőle. Persze amikor randira hívom őket akkor elutasítanak.

De valahogy jó érzés nekem az álmodozás, lottózni is szoktam, sokszor elképzelem milyen lenne nyerni. Hétvégente megiszok egy-két pohár bort és akkor indul meg igazán a fantáziám. Elképzelem, hogy szállítmányozó céget alapítok, sikeres leszek, évekre előre elképzelem milyen jó életem lesz. Aztán utána olyan mintha csak egy kellemeset álmodtam volna. Ugyanúgy megyek dolgozni és a lelkem mélyén tudom hogy semmi realitása nincs ezeknek a dolgoknak, de segít nekem túllenni a mindennapokon és erőt ad valahogy. Ahogy elképzelem, hogy eljön velem randira a recepciós lány (aki már visszautasított egyszer), ahogy elképzelem hogy saját vállalkozásom lesz.

Szerencsére másoknak ezeket nem szoktam elmondani! Így nem csinálok hülyét magamból.


2019. máj. 28. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

És mi a kérdés?

Egyébként én is rendszeresen csinálok ilyet, nekem is erőt tud adni, ha elmenekülhetek kicsit a fantáziámba, de ugyanakkor rendszeresen dolgozok azon, hogy a való életemből is kihozzak annyi élményt, amennyit elképzelek magamnak.

Ez persze néha sikerül, néha nem. De legalább nem emészt fel az álomodozás, és összességében ez a fontos.

2019. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Hát, lényegében erről szól az agykontroll... Képzeld el, oszt valóra válik.
2019. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán hiszel benne, akkor valóság is lehet, de csak magadra számíthatsz, más nem teszi meg helyetted a sorsfordító lépéseket.
2019. máj. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!