Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ismeretlen szám folyamatosa...

Ha ismeretlen szám folyamatosan zaklat érdemes erről szólni a rendőrségnek?

Figyelt kérdés

Vagy inkább hagyjam mert úgyse tennének semmit ?

Nem vicc.


2019. máj. 28. 17:28
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Esetleg tapasztalatitokat is le írhatjátok nyugodtan ha veletek is előfordult már ilyen.
2019. máj. 28. 17:30
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Vedd fel a hangját, hogy legyen bizonyítékod.

Azután mehetsz vele a rendőrségre.

Nekik kiadja a szolgáltató, hogy milyen számról hívtak.

A többi már az ő dolguk.

2019. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a segítséget!
2019. máj. 28. 17:34
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Beszélsz is vele, vagy csak hívnak de nem veszed fel?


Engem végrehajtók kerestek állandóan valaki más sara miatt, amiről semmit se tudtam. Most már titkos számot fel se veszek, és ismeretlent (ahol látom a számot) se feltétlen. Először le szoktam nyomozni, hogy nem jelentették e már. Vannak ilyen oldalak, csak be kell írni googlebe a telefonszámot.


Szerintem ha nem veszed fel, előbb vagy utóbb abba fogja hagyni. Hacsak nem valaki olyan szórakozik veled, aki ismer.

2019. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyszer felvettem hogy mégis tudjam miről van szó azóta már nem veszem fel csak csörög és ki nyomom a hívást.
2019. máj. 28. 17:40
 6/17 A kérdező kommentje:
Egy vékony kislány hang szól bele az a cuki hangod van típusú lány.
2019. máj. 28. 17:42
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
Az okostelefonok világában kb. 1 perc letiltani egy hívószámot. Ha más számról is próbálkozik, azt is letiltod. Probléma megoldva. Biztos nem járkálnék rendőrségre emiatt.
2019. máj. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

De mondott valamit vagy semmi hang nem volt? Az ilyennel vigyázni kell, úgy tudom. (javítson ki valaki ha hülyeséget írok). Ilyenek lehetnek pénznyelők is. Nem feltétlen számít az se, ha leteszed. Ha felvetted, már húzzák is le a kártyáról a pénzt, vagy ha előfizetés, akkor nagy számla lesz belőle.

Ugyanakkor lehet reklám is, ilyen hülye automata hívogat, aztán csak soká kapcsol esetleg élő személyhez, addig kuss van vagy berregés.

Ilyeneket éltem már meg (a pénz lehúzóson kívül)

Inkább azt javaslom amúgy, hogy ne is reagálj, mármint ne szakítsd meg a bejövő hívást, csak némítsd le (nálam lehet de sztem más készülékeken is, hogy megnyomsz egy gombot, csörög tovább csak már némán), aztán hadd csörögjön. Én ezt szoktam, és meg is szokták unni 2-3 sikertelen próbálkozás után.

2019. máj. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Bocs, még írtam mikor írtál te is.

Mit mond az a hang? Plusz számot ír ki vagy nem?

2019. máj. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Beàllitod a telefont hogy rejtett szàmokat automatikusan utasitja el. Nekem ez bejött. Am se venném fel a rejtett hivàsokat.
2019. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!