Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan embert aki 25...

Ismertek olyan embert aki 25 éves vagy idősebb, nem akar dolgozni és a szülei pénzén él? Sok van belőlük?

Figyelt kérdés

2019. máj. 29. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Én fiatalabb vagyok,de ugyanez. Nem fogok alacsony fizetésekkel dolgozni,amiből alig lehet megélni. Ne viccelj. Amikor hallom,hogy más szenved a munkától,mert alig kap pénzt,és az elmegy rezsire,meg kajára,és több nem marad,akkor csak röhögök rajtuk,hogy feleslegesen dolgoznak. Az nem becsületes munka,ha semmit sem kapsz érte. Inkább leszek hajléktalan,minthogy biorobot munkát végezzek.
2019. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

@19:35


Biztos sokkal jobb padon aludni, meg kukából zabálni, cserébe elmondhatod hogy mekkora nagy szabad ember vagy. :D

2019. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem ismerek ilyet. #1 válaszoló: abba már belegondoltál, hogy otthonról dolgozol amíg nem találsz olyan munkát amivel már megéri költözni? Abban mi lenne nagyobb szégyen mint otthon lakni hogy teljesen a szüleid tartsanak el?
2019. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Én is sok olyat ismerek, aki arra büszke, hogy egy lepukkant albi szobában nyomorog többedmagával és éhbérért gályázik, miközben otthonról hordja a kaját meg minden segítséget és közben veri a mellét a semmire, hogy hú de önálló, aztán meg csak panaszkodik és sehová sem jut....


Szülővel élve sem cikibb a helyzet.

2019. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek ilyet.

#1 "Nem fogok alacsony fizetésekkel dolgozni,amiből alig lehet megélni. "

És arra nem gondoltál, hogy így munkatapasztalatot szerezhetnek, és előléphetnek magasabb fizetésért?

Kevés munkahely van ahol nem kell tapasztalat.

2019. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Molnár Krisztián.

Bár ő többnyire már nem szülei pénzén él. Van bankszámla száma, oda küldik pénzt az irigyek.

2019. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolónak: no és azokkal mi van, akiknek van rendes állása, rendes bérért és nem halnak bele a napi feladataikba?

Elvégeztem egy jóféle képzést, még csak felsőfokú végzettségem sincs és egyedül élek egy fővárosi albérletben, nem nézem, hogy mire költök és eléldegélek békésen. A munkám és a kollégáim szeretem. Mindez azért történhetett meg, mert beáldoztam 2 évet az életemből munka mellett, és voilá - élvezem, hogy az erőfeszítéseim megtérültek.

Biorobot csak abból lesz, aki megelégszik azzal a szinttel. Én 5 év munka után döntöttem úgy, hogy nekem ez kevés.

De nyugodtan lehet köpködni a rendszert, kedves fotelforradalmár. A rendszer amúgy tényleg rossz, ezt aláírom. De ha ilyenek a körülmények, keményebben kell kaparni azért a gesztenyéért. Vaaaagy, lehet menni akár külföldre is, ott szűkösen eltengődni, aztán hazajönni ha már van elég spórolt pénz. Sokan csinálják, és működni tűnik ez is.

De hát na. Amíg anyu-apu eltart. Különben totál az ő hibájuk, hogy így elkényeztettek.

2019. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer egy budvás csövestől megkérdeztem miért nem dolgozik, az mondta, hogy ő szabad 😂😂😂😂
2019. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Végül is, szabadon issza el az agyát, ez tény. :D
2019. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Én az 1-est meg azért röhögöm ki, mert a szülein élősködik, egy lúzer lehet.
2019. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!