Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, hogy valakinek...

Van olyan, hogy valakinek egyáltalán nem áll jól egy napszemüveg típus sem?

Figyelt kérdés

Arcra nem vagyok egy csúnya egyáltalán, vagyis a vonásaim nem rosszak, és a szemeim is (állítólag) kifejezetten szépek, amik viszik az arcom a hajammal.

Azonban ha felveszek bármilyen fazonú napszemüveget akkor teljesen idiótán nézek ki bennük. Számtalan divatos keretet próbáltam már, klasszikusokat is, de egyikre sem mondom azt, hogy na ez jól áll, és felveszem az utcán is bátran.



2019. máj. 30. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van olyan. Nem a szemed és a hajad határozza meg, hogy milyen napszemüvegre van szükséged, hanem az arcformád és az orrod.

Nekem utóbbival van problémám. Őrült picike orrom van (de tényleg, mint egy gyereknek :D), már bejártam legalább öt üzletet és egyetlen olyan keretet sem találtam, ami egy kicsit is értelmesen állt volna rajtam, egyszerűen hatalmasak az orromhoz képest. Én feladtam...

2019. máj. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem ugyanez es mar megorulok, kieg a szemem egesz nyaron de minden fazon nevetsegesen all, nekem talan az a problemam hogy tul kicsi az arcom es ugy nezek ki mint egy kisgyerek minden napszemuvegben.. sokat nem tudok en se segiteni de nem vagy egyedul:D
2019. máj. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jelen :-)


Viszont utalom a napszemuveget nem birja elviselni a szemem

2019. máj. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem áll jól semmilyen, de nem is bánom, mert napszemüvegben megfájdul a fejem+semmit se látok.
2019. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!