Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális az én...

Szerintetek normális az én barátom, hogy picit brutálan viselkedik a nőkkel, lányokal?

Figyelt kérdés

Buszsofőr, szoktam menni vele néha így buszozni, beszélgetünk, felesége, gyereke van de mindig csajozna.


Ketten jól elvagyunk, jó haverom a csávó, meghívott már erre-arra, meg én is.


Viszont olyan kamuszöveget ad be, mikor este vele megyek haza, hogy aznap három nővel volt együtt, de a csúcs az volt eddig, hogy egy délutáni műszakban tizenkétszer szexelt tizenkét külön nővel, minden napra jut neki kettő-három, és amikor pihenőidő van a nő ott van vele és a busszal félreállnak , aztán csinálják.


Azt mondja van kb 20 csaj akinek tudja a számát és szoktak vele menni, leszólítja őket így ismeri meg, de volt már akitől szóban olyat kapott, hogy nem tette zsebre.


Azt mondja az élet rövid és egyszer élünk, az életben a legjobb dolgot nem szabad abbahagyni amíg működik. Nem tudom, nem elégv-e neki a feleséget.


Ezt eddig nem hittem, azt hittem csak hülyít, de szerintem van benne valami, mert tegnap késő este mentem vele busszal, munkaidőbe volt és senki nem szállt fel a buszra csak egyik megállóban egy 22 éves körüli lány. A lány mutattava bérletet és leűlt hátul, nekem meg mivel elől beszélgettem vele, odasúgta, hogy milyen jó csaj ez meg minden. Az egyik megállóban megállt, kiszállt a vezetőűlésből és hátrament elég szaporán, azt hittem lerobbant a busz és ment valamit megnézni, aztán a lányhoz odament és amikor visszajött azt mondta nekem, hogy a lányt megkérdezte, hogy nem -e szexel vele műszak után, de azt mondta a lány mosolyogva mondta, hogy á nem, elutasított és mentünt tovább. Én totál süsünek néztem, hogy ilyet csinál, amikor a végállomásra értünk ,a lány leszállt és kiszolt, hogy merre megy elviszi, mert látta, hogy még gyalogol előre. Azt mondta, hogy üresmenetben megyünk a garázsba de arra megyünk, ne gyalogoljon elviszi, erre a lány mondta, hogy köszi. Elvittük, visszaszállt és mondta a lány, hogy itt lakik itt kiteheti és nagyon szépen köszöni a +fuvart. Amikor szállt le, a sofőrbarátom mondta, hogy "puszi" és mutatott a saját arcára. A lány nevetve mondta, hogy á,nem. És leszállt.


Amúgy láttam már egyszer nővel összebújva pihenőidőben buszon a barátomat, valakit fel tud szedni, valakit nem. Gondolom én.


Szerintetek normális az én barátom?


Azért írtam le hosszan, hogy miket csinál, hogy vegyétek észre, milyen a barátom másik oldala és szerentetek hagyjam az ilyen barátot a francba?


Velem jófej, de szegény lányokat, nőket fel akarja szedni meg tulságosan csajozós. Mindig a csajokról beszél ami nem baj, de, hogy ilyen húzásai vannak, már elgondolkodta ma, hogy ne barátkozzak vele, mert ugye nem lehet meleg, ha a nőket szólítgatja, de tartok tőle, hogy egyszer elkezd engem is fogdosni. Valami baj van vele.


Szerintetek?

Haverkodjak vele tovább, mert tényleg rendes, meghív erre-arra, vagy ne?



2019. máj. 30. 18:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért.
2019. máj. 30. 18:21
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy gerinctelen féreg. Ha a harmada is igaz, hogy tud otthon a felesége és a gyerekei szemébe nézni?

Egyébként valószínűleg nagy része kamu, az meg elég gyerekes jellemre is vall. Nekem nem lenne igényem ilyen barátokra, de kinek mi. Ha egyébként jól elvagy vele, az nem gáz, neked kell tudni

2019. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a barátod egy hatalmas paraj.

Összesen annyi feladata lenne, hogy elvigye az embereket A pontból B pontba és közben normálisan viselkedjen, de láthatólag még erre is képtelen.

2019. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azt én sem hiszem, hogy egy volt már, hogy 12x csinálta, csak ráhagyom.

Tudom, hogy nagy része kamu, nem most jöttem le a falról csak úgy teszek mint aki elhiszi, de tegnap láttam amit leírtam és elekután elhiszem, hogy van ami "igaz".


Azért írtam le, miket csinál, hogy érdemben tudjatok válaszolni, hogy haverkodjak-e vele tovább.

Sok válaszoló azt írja egy kérdéshez, hogy nem teszik fel a kérdést rendesen és nem tudnak érdemi választ adni. Ezért írtam le, hogy miket csinál, hogy tudjatok rendes választ adni, mert ma ez járt a fejemben, hogy mivan, ha beteg, és egyszer engem is fogdosni fog, mindegy, hogy én pasi vagyok de ilyeneket fantáziázok.

Azért közel 50 évesen ilyeneket szólni a nőknek...

És van aki vele volt, mondom egyszer láttam.

2019. máj. 30. 18:36
 5/12 A kérdező kommentje:

Már mondam neki, hogy ne szólongasson a nőknek, mert egyszer valami felesége ismerőse meglátja, a felesége fülébe megy , gond lesz otthon belőle, kicsi a világ. Erre azt mondta, hogy á,nem olyan kicsi az, meg hogy ez nem bűn, hogy szól a lányoknak, aki elutasítja azt megérti ,aki meg akarja az meg akarja ennyi.


Csak 3 éve ismerem és sokszor segített már nekem és csak úgy ,hogy már nem haverkodok veled... Értitek.

2019. máj. 30. 18:40
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a barátod egy hatalmas paraj.

Összesen annyi feladata lenne, hogy elvigye az embereket A pontból B pontba és közben normálisan viselkedjen, de láthatólag még erre is képtelen.

2019. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A buszsofőrök előszeretettel terjesztik magukról ezt a pletykát, hogy mennyire bejönnek a csajoknak stb. Stb. De valójában nem hiszem, hogy bárki is vonzónak találná őket. Ott ülnek egész nap, szinte mind kövér, izzadt, alig keres némi pénzt, cserébe dolgozhat reggeltől estig ünnepnapokon. Szóval inkább mondanám őket balfácánnak
2019. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Primitív szánalmas féreg ez az ember, de te is, ha képes vagy vele barátkozni. Gratulálok.
2019. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Az a "lány" se normális, aki egy ilyen 50+-os rozmárnak szétteszi.
2019. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igénytelen ösztönlény.


Nyugodtan barátkozz vele, mert lehet, hogy havernak szórakozttó, de azért tartsd észben, hogy madarat tolláról...

2019. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!