Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mint külső szemlélő van...

Mint külső szemlélő van "szerencsém" megfigyelni egy szerelmi háromszöget. Mi hajtja a nőt?

Figyelt kérdés

Kérdésem teljesen komoly. Miért van az, hogy egy nőnek a párkapcsolat mellett egy másik férfival is van viszonya. Nem az a tipikus viszony mert a legjobb tudomásom szerint szex még nem volt, de mondják egymásnak, hogy "szeretlek", "hiányzol", és a férfi teljesen oda van a nőért. Tehát a nő egy bizonyos távolsâot megtart, de el nem engedi.

Miért van ez?


2019. máj. 30. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert sok ilyen ember van. Ribizlik akik sminkelik magukat össze vissza,lefekszenek 1000 pasival. Bezzeg egy normális ember nincs. Így nincs értelme élni. Felesleges így a létezésem.
2019. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy mi hajtja? Ami ilyenkor mindenkit. Esetleg az, hogy szereti? Az miért olyan furcsa neked?
2019. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Furcsa nekem annyi, hogy:

Hogy lehet 2 embert párhuzamban szeretni szerelemből? Kinek hazudik?

Nem voltam ilyen helyzetben. Én 1 embert szeretek, és nem tudnám más embernek azt mondani, hogy "szeretlek", "hiányzol".

Nekem például ez fura.

2019. máj. 30. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:
A munkahelyen az összes kolléganő állandóan a pasiügyeit tárgyalja egymással a legrészletesebb módon, pedig mindegyik házas.
2019. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A férje jó, hogy van, hasznos jószág. Lehet, hogy jól keres, van szép közös ház, esetleg gyerekek is. Csak mondjuk apa nem az a szenvedélyes latin bika, amire anya vágyik. Vagy folyton nyúzott a sok munkától és nincs ereje tenni a szépet, vagy úgy van vele, hogy az esküvő el ő már megvette az örökbérletet anyára, innentől a fehércselédnek kuss a neve. Vagy valami egészen más is lehetm

Ezért a rajongást máshol keresi anya. Tart egy szeretőt, aki udvarol neki, míg ő apával éli az unalmas életét. Lefeküdni lehet, hogy nem is fog vele, mert abból sok baj származhat. Viszont elégedetten térhet nyugovóra este: lám, azért csak jó nő vagyok még mindig, mert apán kívül másnak is el tudom csavarni a fejét.

2019. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyszerre több embert is lehet szeretni, nyilván egyidejűleg nem ugyan úgy, de nem tudod grammra kimérni melyik mitől ér többet, és főleg nem nézheted azt, hogy egyedül csak neked éppen akkor kihez lenne nagyobb kedved, mert a kapcsolatok intenzitása hosszú távon ingadozó, de csak azért mert egyikkel hullámvölgyet érsz, a másik pedig pont akkor került képbe, még nem fogod félre tenni, kidobni, leselejtezni mint valamit ami neked már nem felel meg, hanem talán kivárod, hogy letisztuljanak az érzéseid.
2019. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!