Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem is voltam neki igazán...

Nem is voltam neki igazán fontos? Mit gondoltok? Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Beállítottam egy nagyon jó profilképet,amin ápolt vagyok,és jól nézek ki. Tök kedves volt,lehetett normálisan beszélgetni vele. Majd pár hónap után megváltoztattam valami extra rondára. Csak tesztelésből. Egyből mondta hogy így nem ismerkedett volna velem össze. Bunkóvá vált,és beképzelt lett. Kihasznált. Majd mondta hogy az én hibám hogy megváltozott,és hogy fontos voltam neki,illetve ezt én szúrtam el. De mit? Nem értettem. Nem bántottam meg soha,és viszonylag normális voltam vele.
2019. máj. 31. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes gyökér az ilyen. Hagyd a csipába
2019. máj. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
HA fontos lettél volna neki, akkor leül veled megbeszélni, hogy mi a baj, hogyan lehetne változtatni. De mivel csak közölte, hogy már eleontottad és pá, így nem érdemes ezen lovagolni. Tovább kell lépni. Tényleg egy gyökér!!!!
2019. máj. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*elrontottad
2019. máj. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj! Ezt te rontottad el! Mi az, hogy tesztelésből extra ronda lettél? Direkt igenytelen lettél vagy mi? Ezt nem lehet így kijelenteni, hogy felszínes bunkó az illető, hat mindenkinek van szépérzete! Gondold el: megismerkedsz egy iganán helyes sráccal, pont az eseted! Jól is alakul minden! Majd egyszer csak igénytelenné válik: zsíros a haja, büdös a szája, koszos a körme, nem cserél ruhát egy hétig....na?? Vonzódnál hozzá?
2019. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!