Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi okból lehet az, hogy...

Mi okból lehet az, hogy valaki nem köszön?

Figyelt kérdés
Szerintem egy alapvető kultúrális szint része.
2019. jún. 1. 11:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Ìgy érzi jól magát.
2019. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled sem te, sem a kis álkultúrális táncikázás.
2019. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy neki fontos. Ha az lennél, akkor nem sértődésre pazarolná az idejét.
2019. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Sértődésról hol van szó?
2019. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez is egy kiváltó ok, ami miatt felmerült a kérdés.
2019. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17%
Valami betegsége van.
2019. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Olyan természet ellenes, mintha hiányozna bizonyos emberek programjából a köszönés.
2019. jún. 1. 12:12
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokszor megyek "zombiként" az utcán. Van, hogy rá nézek ismerősre de nem fogom fel, hogy ismerős.:D Mikor köszön valaki szinte álmomból ébredek, hogy: "Ja, szia!" :D
2019. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez szituációtól és egyéntől is függ.


Velem egyidős munkatársam egy igazi kis féreg aki felfelé nyal, lefelé tapos, sokszor próbált már lejáratni. Neki már elvből nem nyújtok kezet.


Vagy sok esetben ha megyek valahova akkor kikapcsol az agyam arcfelismerő funkciója, elmélyedek a gondolataimban és nem veszem észre az ismerősöket.


Vagy éppen csak be vagyok borulva, mert valami felidegesített...ezer más ok is lehet.

2019. jún. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Illik bizonyos szituációkban, pl ha az ember vesz egy busz, vagy egy vonatjegyet pénztárban, általában köszön mindenki valaki meg úgy, hogy - nincs nagy sor és van ideje ráadásul - mindenféle átmenet nélkül kérek egy xy jegyet és amikor elmegy akkor se köszön. Nekem ez olyan fura. És ráadásul minden esetbeb ilyen 40 - 50 feletti körű nő aki nem köszön. Lehet van egy nem köszönő klub és mind tag. :)
2019. jún. 1. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!