Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne utáljam...

Mit tegyek, hogy ne utáljam ennyire az embereket?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok ezért az olyan lányokat akik tetszenek, nem utálom, meg velük szeretek is beszélgetni, meg velük jól elvagyok. Viszont mondjuk így a "csúnya nők" meg a férfiak abszolút nem váltanak ki belőlem semmit. Például egy munkahelyen pár napig még érdekesek meg beszélgetek velük, utána meg már nehezemre esik szólni hozzájuk, mert nem érdekelnek, sőt inkább irritálnak. Az igénytelen meg csúnya emberek meg egyenesen taszítóak számomra. Hogy lehetne elérni, hogy ne csak a nekem tetsző lányokkal kommunikáljak?

2019. jún. 1. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az igénytelen meg csúnya emberek meg egyenesen taszítóak számomra." - Az igénytelenséget még megértem, de ha valaki igényes magára ÉS ronda (igen, van ilyen is) akkor arról nem tehet.


Te is születhettél volna rondának.

2019. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
48%
Te vagy a ronda
2019. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utáld bátran őket! Tőled ez a maximum. Senki nem várhat el többet a te értelmi és érzelmi fejlettségi szinteden.
2019. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbálj egy kicsit a külső mögé látni. Szerintem az már jó dolog ha ezen változtatni akarsz.
2019. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te tévesen azonosítod valamivel a "csúnyaságot".Nálam is van hasonló.Én borzasztó finnyás vagyok és zavar, ha számomra ronda felszolgálo, boltos szolgál ki (bocsi).De nem nézek le senkit a külseje miatt, vagy csak emiatt nem biztos, hogy unalmas ember is egyben.Nem vagy te kicsit felszínes? És a neked tetsző nők lelke is érdekel, vagy csak a külsejük miatt foglalkozol velük?
2019. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Természetesen a lelkük is érdekel. A csúnya (mondjuk ez túl sértő és rossz szó, inkább kevésbé szép) emberekkel meg úgy vagyok, hogy nem érdekelnek, miután lefutottuk (pl. egy munkahelyen) a szokásos, felszínes ismerkedési köröket. Utána tovább beszélgetni, olyan lenne, mint egy könyvet olvasni ami nem érdekel. Általában a semmiről beszélnek, észre sem véve, hogy zavaróak tudnak lenni. Ráadásul pl. egy munkahelyen zavar is a dolgomban ha valaki állandóan hülyéskedik, káromkodik, panaszkodik meg idegbeteg. Ezért inkább kerülöm az ilyeneket, csak akkor meg az van hogy "miért nem beszél" meghogy "néma". A férfiakkal azért nem szívesen beszélgetek mert felszínes ál-barátságból volt már elég, nem hiányzik több. Az meg szerintem az emberek többségére igaz, hogy csak neki szimpatikus emberekkel ismerkedik. Csak az a bajom, hogy számomra iyenből nem sok van.
2019. jún. 1. 16:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó példát láthatunk arról, hogy mennyire a külsőségekről szól a mai világ.
2019. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, te seem lehetsz sok embernek szimpatikus, szoval ez kolcsonos.
2019. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah, nem bántásból de szerintem csak jót teszel nekik ha nem ismerkedsz velük.
2019. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy munkahelyen mit számit ki hogy néz ki? Ha jól tudunk dolgozni, felőlem kinézjet akárhogy. Ha valaki unszimpatikus neken azzal én sem tárgyalok, de az ilyenek az én társaságomat szintén nem kereseik.
2019. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!