Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mennyire zavar az, ha...

Titeket mennyire zavar az, ha valaki nem mos kezet wczés után?

Figyelt kérdés
Úgy értem, olyan helyen (pl. munkahely, edzőterem), amit sokan mások is használnak. És látod, hogy sosem mossa meg a kezét. Remélem, érthető :)
2019. jún. 1. 13:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Élelmiszeripari laborban dolgozom, nálunk ilyen elő sem fordulhat, de ha mégis, rászólnék az illetőre az tuti.
2019. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Pár osztálytàrsamnál láttam ilyet (lányok).

Azt mondták felesleges mert úgysincs szappan, sima vízzel minek leöblíteni... Valóban nem sok értelme van, de nekem rossz érzés úgy kimenni a mosdóból hogy vízzel nem mostam kezet. Ha szükségét érzem akkor használok kézfertőtlenítőt is, de attól még szeretem vízzel leöblíteni előtte.

Amúgy meg igénytelennek tartom ezeket az embereket, és nem szívesen használok utánuk semmit vagy fogok velük kezet.

2019. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nagyon
2019. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Engemet is zavar,de sokaknál ez sajnos nem alapvető.
2019. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Tömény igénytelenség! Nagyon utálom. Az nem is kifejezés, hogy mennyire zavar. Nem csakhogy zavar, egyenesen undorító. És hogy csak egy példát mondjak: a saját bátyám, ha átjön a mi lakásunkba (társasház), mert náluk mondjuk épp foglalt a fürdőszoba, képes úgy kijönni, hogy előtte a tökét fogja, és nem most kezet.

A másik, amikor munkahelyen a kikent kifent értelmiségi nő képes szarosan hagyni a vécét maga után. Nem egyszer mentem be így csak "kisvécére", de kénytelen voltam lekefélni a szaros vécét, mert az volt bennem, hogy ha épp szembetalálkozom egy másik kolléganővel és ugyanoda talál bemenni (4 fülke van), azt hiheti, én hagytam úgy. Nem is hinné az ember, mennyi igénytelen (is) nő van. ://

2019. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 lilla64 ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavar.A gyerekeimet is már kiskotuktól rászoktattam,hogy mindig mossanak kezet.
2019. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem már maga a tudat is, hogy nem mosott valaki kezet. Én mondjuk nem csak WC után hanem szinte bárhonnan jövök, kezet mosok, néha csak úgy "random" is, ha nyáron izzad a tenyerem.


Őszintén szólva az egész kézfogást elfelejteném legszívesebben. Főleg, hogy építőiparban dolgozva nem olyan emberek vannak, akik szoktak kezet mosni, vagy akár naponta fürdeni.

2019. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zavar. Van egy rokonunk, aki ha nálunk van vendégségben, hallom, hogy lehúzza a wc-t de nem mos kezet utána. Simán visszaküldöm kezet mosni.
2019. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Oké. Ezek szerint nem velem van a baj.
2019. jún. 1. 14:57
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem, nyugi :))
2019. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!