Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csernusnak igaza van?

Csernusnak igaza van?

Figyelt kérdés
Aki önmagát siratja,az egoista? Hogy az az ember csak saját magával foglalkozik?
2019. jún. 1. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az normális, ha az ember magával foglalkozik, hát ki a fene óvjon engem, vigyázzon rám, ha nem én magam. Ez nem zárja ki, hogy másokkal is jót tegyünk, de valahol azt is a saját kedvünkre tesszük, hiszen akkor vállon veregethetjük magunkat, hogy jók voltunk.
2019. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Miért volna egoista? Mindenkinek a saját problémája a legfontosabb elsősorban. Attól még lehet bárki mással szemben empatikus. Nem értek egyet ezzel a kijelentésével. Most, hogy daganatos beteg, most is mártírkodik, hogy ő megbarátkozott a halállal. Volt szerencsém előadását hallgatni, mondott jókat, de ezzel az idézettel nem értek egyet, amit most leírtál.
2019. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lilla64 ***** válasza:
100%
Nincs igaza.Mindenkinek elsősorban az ő problémája a fontos,azután következik a másé.
2019. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit te írtál igaz de nem általánosítható. Az önsajnálat valóban az ego szerepjátéka
2019. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok dologban igaza van, de ebben más a véleményem.
2019. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ő sem tökéletes ember, például Feldmárral tuti megölnék egymást xD
2019. okt. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok dologban kevés választási lehetőséget ad szerintem, és így ha aból választok nyilván széllel szembe hugyozok xd
2019. okt. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!