Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 22 éves FIÚtól hogy venné ez...

22 éves FIÚtól hogy venné ez ki magát?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy 28 éves nő, és a 8 éves gyereke. Felszállnak a buszra, és a nő mondja:

-"Ülj le a bácsi mellé."

Én erre meg felállnék, és mondanám:

-"Tessék csak nyugodtan leülni, a néninek úgyis nagyobb szüksége van a helyre."


Vagy ha a 12 éves fiú lemagáz, én meg kérdezném:

-"Maga? Bácsi? Azért még nem vagyok olyan öreg!"



2019. jún. 2. 11:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
100%
Ezen jót röhögtem :D
2019. jún. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
78%

Megállapítaam, hogy igen ostoba lény vagy!


Elöször is egy 8-10 éves gyereknek te mint (elvileg) felnött bácsi vagy - az anyuka ezért mondja így, a gyereknek ezt kell megtanulnia idegen felnöttekkel kapcsolatban.

Ez egész más, mintha te közel azonos korú felnöttként nénizel valakit, az kifejezetten idióta viselkedés!

A 12 éves gyerek esetében meg megin természetes, hogy mint idegen felnöttet nem tegez, hanem magáz á bácsinak szólit, mivel ez a normális udvarias magatartást.


Ahogy látom, itt föleg veled, ileltve a neveltetéseddel/illentudásoddal vannak komoly problémák, meg a viselkedésed még csak nem is közelíti egy felnöttét.

2019. jún. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:
Azért nénizném a felnőttet, hogy tudja hol a helye! Hogy nem vagyok bácsi, nem kell felnőtteskedni, kezeljen gyerekként inkább mindenki, jobban szeretem!
2019. jún. 2. 11:13
 4/69 anonim ***** válasza:
51%

"Tessék csak nyugodtan leülni, a néninek"


Csak nyugodtan, aki 20 évesen házasodik, gyereket csinál, nagy fekete kocsikban ül, kiskosztümöt / bőnadrágot húz, télapószakállat ereszt... az vállalta, hogy a fiatalok többé nem tekintik közibük valónak, csókolom.

2019. jún. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:

Borotválkozom, meg még a testemet is legyantáztam (ne lógjon ki a szőr), keveset eszek (hogy sovány legyek), bőrápoló dolgokat használok, kamaszos ruhákat hordok - mindezt csak azért, hogy a fiatalok közülük valónak tekintsenek :D


Esetenként műxik is

2019. jún. 2. 11:17
 6/69 anonim ***** válasza:
63%
Te akadsz fenn dolgokon és "másoknak meg akarod mondani" miként viszonyuljanak hozzád... Valamiért sértve érzed magad, pedig ezek teljesen normális reakciók... Tedd helyre magadban a dolgot és ne másokat akarj megnevelni hogy "viselkedjenek úgy ahogy neked tetszik"...
2019. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:

Megszoktam a gyerekkort, na!

Aztán meg nem értem, hogy mivégre szeretjük a gyerekeket, ha felnőttként úgysem szeretjük majd őket.

Ezért lenne jó még évekig gyereknek lenni.

2019. jún. 2. 11:24
 8/69 anonim ***** válasza:
85%

Az egészen biztos, hogy agyilag egy kisovis szintjén vagy.

Gyereknek lenni és fiatalosnak, könnyednek maradni két különböző dolog.

Az előbbi (a tiéd) taszító, és akár azt is elhitetheti a az emberrel, hogy mentális bajod van, a másik egy kifejezetten vonzó tulajdonság.

2019. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
82%
22 éves vagy ba.....szod, ideje felnőni, nem gyerek vagy te már, még csak nem is kamasz. Idióta!
2019. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő tök vicces.

Meg minek felnőni ilyen hamar, ha még 80 évem van vissza? akkor 20% gyerek, 80% felnőtt legyek? Az embnerek meg utáljanak, mert felnőtt vagyok?

2019. jún. 2. 11:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!