Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20 éves vagyok és minden...

20 éves vagyok és minden vágyam egy szakál növesztése viszont halvány jele sincs ilyen fehér szőke szálak ból viszont mind a 2 oldalon van bőven de hát az nem látszódik. Lehet e szakállam valaha?

Figyelt kérdés
Szakál növesztés-Ember-Szőrzet

2019. jún. 2. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen nekem oldalt egyáltalán nem nőtt. Most 28 vagyok és sikerült elég konkrét szakállat növeszteni.
2019. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt genetika, másrészt az évek befolyásolják, hogy milyen arcszőrzeted lesz. Lehet rásegíteni, van pár growing oldal a neten, még a redditen is van erről fórum.

Pl. a minoxidil tud segíteni, de csodát az sem művel. Én most ezt tolom, de nagy macera, és 1 év a hatás minimum.


Van még a szakállbeültetés, amit hajból végeznek, egyrészt qrva drága, másrészt szerintem hülyeség. Rádásul heges maradhat tőle az arcbőr, na most nem egy olyan helyzetbe fogsz majd kerülni, amikor sima arccal kellene megjelenned valahol.

2019. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ember abból gazdálkodjon, ami van neki. Ha nem megy, akkor nem leszel viking, és kész. Én se sóhajtozom azon napi 24 órát, hogy nincs 3 farkam, mert kár lenne az energiáért.
2019. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a ricinus olajat a szakálladra. Úgy 160 ft a patikában, szerintem egy próbát tehetsz.
2019. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 20 vagyok és 1 éve próbálok normális körszakállat növeszteni. Mivel az arcomon csak az egyik oldalt, meg az államon nő szőr, míg a jobb arcomon nem, így jegeltem ezt a témát és majd pár év múlva újra előveszem.
2019. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!