Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy viselitek a magányt?

Ti hogy viselitek a magányt?

Figyelt kérdés

Államvizsgára tanulok, és nagyon nehéz 2 év van mögöttem. Mivel a barátaim sem érnek rá, ezért nem tudok senkivel se kimozdulni, csak tanulok egész nap, és ez nagyon megvisel...


Ti hogy bírjátok a hosszabb ideig tartó egyedüllétet? Engem nagyon megvisel :(


2019. jún. 2. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
könyvekkel
2019. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hosszabb ideig tartó? Hm... Olyan 4-6 év már ér?

Egyébként egyre jobban. Rájöttem, hogy sokkal kényelmesebb így.

2019. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És nem hiányzik hogy emberek között legyetek? Olyanok között, akikkel jól érzitek magatokat? Lehet az ember idősebben máshogy áll hozzá, de engem most így 26 évesen nagyon megvisel.
2019. jún. 2. 14:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam magányos lenni, sose volt még bajom vele. Szeretek egyedül lenni, sőt, néha kell is. Így örülök, ha van rá lehetőségem
2019. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Néha de. Aztán körbenézek az emberek közt, buszon, utcán, munkahelyen, boltban és rájövök, hogy áh nem, mégsem.

Ezt olyannyira komolyan, hogy 1 - a rokonaimmal se tartom inkább a kapcsolatot, mert nem csak egyszerű lelked, de még rosszindulatú érdekemberek is. Plusz volt valaki, aki most akart volna velem összejönni, aztán rájött, hogy nehéz eset vagyok és talált gyorsan érdekesebbet (és könnyebbet - annyira, hogy 3 hónap alatt a fél cégnek megvolt). Mindezt az orrom előtt. Aztán pár napja meg jött, hogy kuncsorogjon nálam, hogy hát őt még mindig érdeklem. Uhm. Anyukád jól érzi-e magát? Úgy elzavartam, mint a fene. XD

Szóval nem, ilyen emberek nem hiányoznak. Normálisat találni manapság? Nem hiszem. Azok vagy öngyilkosok lesznek, vagy érzelmileg annyira szétcseszettek (mint én), hogy már rendesen funkcionálni se tudnak - viszont ezek az emberek eltűnnek a több tucat álbeteg között. (Akik ugyanannyira leamortizálódnak, de tized annyi problémától - na velük megint csak nem foglalkozom, mert bocs, de a gyengeség undorít.)


Nos, igen. Ez emberek utálni is szoktak. Ééééés nem bánom. :)

2019. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én rohadt jól elvagyok magamban. Jó, nem tagadom, hogy néha 1 ember hiányzik mellém, de pont nemrég gondoltam bele, hogy én nem biztos, hogy meg is tudnék bárki mellett is lenni, főleg, ha még gyerek is lenne...

Szóval jobb a szabadság.

2019. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki, beszélgess akár ezen az oldalon, hallgass zenét, lazulj!
2019. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Többnyire egész jól. Ritkán igénylek bármiféle társaságot.
2019. jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!