Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy zaklatóra várhat valaha...

Egy zaklatóra várhat valaha boldog párkapcsolat, vagy örökké az marad, ami volt?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt zaklattam nőket. Fizikailag soha nem bántottam őket, de üzenetekkel bombáztam és mindig a nyomukban voltam. Azóta minden tettemet mélységesen megbántam és még csak közeledni sem próbáltam senkihez, mert attól féltem mi van ha minden újra megismétlődik. Tudom, hogy a legalja vagyok, egy gátlástalan söpredék. Lehet valaha belőlem normális ember?

2019. jún. 3. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem te csak figyelemre vágytál. A zaklatás mögött ez áll. Gondolom mert sikertelen voltál,és mindenki letojt.
2019. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy leálltál... boldog párkapcsolathoz nem ez az út vezet. (Amúgy sehova nem vezet.)

És jó, hogy bolsog párkapcsolatra vágysz. Nem említed viszont hogy miylen önismereti munkát végeztél. önsegítő könyvek, pszichológus? Mentálihiénés szakember? Boldog pároktól mit tanultál? Érzéseidet, érzelmeidet megtanultad-e "kezelni", felülemelkedni a problémákon? Barátságaidat megtanultad-e ápolni? stb stb

2019. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!