Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan férfiről, aki vastag aranyláncot, aranykarkötő mindkét kézen, és minden újján arany pecsétgyűrűt hord? Ismerek látásról egy ilyen fazont, kinézetre normális. Nekem furcsának tűnik ennyi ékszer.

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Én ismertem egy ilyet. Vagy 20 gyűrűje volt. Pszichiátrián volt,mert mániákus beteg,és beképzeli hogy ő herceg. Kitalált barátnőkkel járt,és zaklatott,meg közveszélyesen fenyegetett engem egy idő után.
2019. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A cigányok szoktak ilyeneket hordani elsősorban.
2019. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ultragáz. Legalább 5 méterre elkerülném az ilyet. Ha valaki a pénzével akar kérkedni, utazzon inkább, vegyen autót, motort, bármit, de ez a túlzásba vitt ékszer nekem szánalmas és nevetséges.
2019. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Már csak egy mellkasig kigombolt ing, egy makkoscipő, és igazi nógrádi cigányvajda lesz a pasasból XD
2019. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4 Kikérem magamnak, nálunk nem viselnek ilyet.

Viszont a köldökig kigombolt ing a mellszőrrel, a vastag lánccal meg a nyolcvanas évekbeli farmerkabáttal az ismerős. A fazon pesti. Azt hiszi, hogy ez menő. Egyszer nekem is próbálta megmagyarázni a vastag arany kutyalánc egy nő nyakában estélyi ruhával az helytálló és 2019-ben viselhető.

2019. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!