Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a visszajáró pénzt nem...

Ha a visszajáró pénzt nem adom a kezedbe, az miért zavar téged?

Figyelt kérdés

Vendéglátós vagyok, kasszázom is. Így is gyakran mosok kezet a pénz fogdosása miatt, hát ha még hozzáérnék mindenki kezéhez...

Ha rossz napom van, még meg is mondom. ,,Hiába tartod a kezed, úgysem adom bele".


Miért zavar ez annyi mindenkit, hogy nem adják a markába a visszajárót?


Nem vita alap! Ne válaszolgassatok egymás kommentjére és csak a kérdésre várom a személyes véleményeket.


Köszi!



2019. jún. 4. 16:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
93%
En pultoztam , ha tartottak a kezuket akkor bele raktam a vissza jarot .... de nem igazan ertem a kezukhoz kozbe :D
2019. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
68%
Érdemben nem tudok hozzászólni, de azt mért veszik zokon ha a vásárló kezéből én nem veszem ki az aprót!?? Eskü a hideg ráz tőle, hogy egy idegen izzadt kezéhez hozzáérjek...
2019. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj, de szerintem már nem ezen fog múlni, ha így is-úgy is megfogtad a pénzt. Ezért is jobb a kártyás fizetés- jó persze erről nem te döntesz. Amúgy megértelek, én itthoni apró számolás után is megyek kezet mosni.
2019. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
88%
Engem aztan nem zavar. Bar tenyleg egyszerubb lenne kezbe adni mint az hogy lerakod en meg szedegetem az aprot. Csak idohuzas. Egyebkent nem kell hozzaerned a kezéhez csak belerakod az aprot a tenyerébe azt annyi.
2019. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
73%

Mert ha 10 ermet ad vissza a kasszas akkor azt ido felszedegetni.

Egyebkent meg a penz sokkal koszosabb mint az emberek keze.

De szerintem ugy is bele lehet tenni a penzt az ember markaba hogy nem fogdosod kozbe ossze az illeto kezet .

2019. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Ja otthon is, amikor számolom a pénzemet, egyből kézmosás. Főleg, hogy körömrágós vagyok.
2019. jún. 4. 16:28
 7/41 anonim ***** válasza:
85%

Mert feleslegesen rabolod mindenki idejét. A kezembe adod a pénzt, egy másodperc, ha nekem kell szedegetnem a pultról, az mennyiségtől illetve kézügyességtől függően simán megvan 5-30 másodperc is.

Ha egy egész sor vár a pénztárnál, akkor ezzel akár percekkel hosszabbítod meg mindenki várakozását.

Arról nem is beszélve, hogy egyszerűen bunkó dolog nem az ember kezébe adni a pénzt ha egyszer tartja a markát.


A baktériummániádról pedig annyit hogy

1. Nem kell hozzáerned senki kezéhez csak hogy a pénzt a kezébe add.

2. Konkrétan nagyságrendekkel több baktérium van az általad már eleve összefogdosott pénzen, ezek után eleve arra vigyázni hogy nehogy hozzáérj valaki máshoz annyit sem ér, mint halottnak a csók.

2019. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy nem vagyok bunkó ;)
2019. jún. 4. 16:31
 9/41 anonim ***** válasza:
91%

Akkor válassz másik munkakört! Én is bunkó vagyok, de legalább nem emberekkel dolgozok ha egyszer erre nem vagyok képes.

Tessék emberek, itt a válaszotok, miért ilyen bunkók a pénztárosok. Hát ezért. Mert nem képességeihez mérten vállal munkát.

2019. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Riki miller ***** válasza:
69%
ha ez nagy kihívást jelent akkór válts munkahejet
2019. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!