Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy rosszul esett,...

Normális, hogy rosszul esett, hogy nem engedtek előre?

Figyelt kérdés

16 vagyok , a minap történt meg, hogy a különórámra menet hirtelen megjött .(wc-n vettem észre) ezért bár csak 10 percem volt, átszaladtam betétért a mellette lévő boltba. Már eleve hülyén éreztem magam, hogy csak betétttel szaladgálok ott, de muszáj volt, nem ázhattam át. Mindenhol hatalmas sorok vannak, ahol egy kicsit kevesebben vannak megkérdeztem az előttem lévő nőt , hogy előre engedne e, megmutazva neki a betétet, meg hangsúlyozva hogy sietek.

Alig méltatott egy mogorva pillantásra, majd odacsapta hogy ő is siet.

(Nem sietett, aki siet az nem így sétál el a kasszától)

Így ott álltam 15 percet a sorban, egyszál betéttel a kezemben, lesokkolódva. Nagyon rosszul esett, majdnem el is sírtam magamy mert ilyenkor eleve érzékenyebb vagyok.

Mas esetben tényleg nem várnám el senkitől, de szerintem nyilvánvaló volt hogy bajban vagyok, nem kedvtelésből szaladtam át egy betétért. Mégcsak meg sem fordult a fejében, hogy előreengedjen ahhoz képest hogy kb 30 mp-t vettem volna el az életéből. Ti előre engedtetek volna?



2019. jún. 4. 23:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
Ne rugózz már ezen. Ne menjen minden apróság ennyire az agyadra, ne akarj minden apró hülyeségről visszaigazolást, mert hamar megbolondulsz.
2019. jún. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%

Nem normális. Azzal, hogy a sztorihoz tetted, hogy ilyenkor érzékeny vagy, belül szerintem te is érzed, hogy felesleges ilyen miatt kiakadni.

Te láttad a saját helyzeted, ő meg nem. Sokan ilyenkor szimplán arra gondolnak, hogy a másik csak előre akar jutni, tojik másokra és ilyesmik.

2019. jún. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
9%
Ha egy teli bevasarlo kosar/kocsi lett volna nala, es ugy nem enged elore, az gaz. De igy?... tulporgod.
2019. jún. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
... ki mondta hogy nem volt tele a kosara? Rohadt sok cucc volt nála.
2019. jún. 5. 00:22
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

megértem, hogy kiakadtál, sietni is kellet, ez így összejött

ez azért bajos helyzet volt, nyilván látszott rajtad, hogy nem jókedvedben sietnél ennyire, magam elé engednék bárkit, akin látom, hogy nem bunkó, most egy 16 éves egy betéttel nyilván nem az

ez a nő szimplán nem volt jóindulattal feléd, nem fájt volna neki, ha előre enged, nyilván nem elvárható de némi kedvesség azért nem árt meg senkinek

22 L

2019. jún. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%

Nos...Az a nagy büdös helyzet,szokj hozzá,hogy fogsz még találkozni ilyen szituációkkal,igazságtalanságokkal,sajnos hozzátartoznak az élethez.Én bevallom,utálom azt,hogy sok nőnek elsőbbség jár ezért meg azért,csak mert nő.Közben rengeteg bunkó van közöttük,aki ezzel visszaél.

De ennek ellenére ebben az esetben előre engedtelek volna,ha engem kérsz meg így.

2019. jún. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
13%

nem normális, meg van a boltban is a megfelelő protokol a vásárlásra, a sorban állás normális dolog


én sem engedtelek volna előre, lehet rosszul esik, de az én időm is nagyon értékes és nem érek rá, legyen szó 30 másodperces betét vásárlásról, vagy bármiről

nem elvérezni készültél és nem életmentő dolgot vásároltál

persze jól esett volna neked, ha előre engednek, de most meg a ló túloldalára esel át, hogy majdnem sírsz, mert nem engedtek előre


az ilyen mentalitású lányokat alapból nem szeretem, kb bármin tudtok sírni és ez baromi kiakasztó tud lenni, sajnos van tapasztalatom ilyen lánnyal


de hogy ne csak leszólást mondjak

legyen nálad MINDIG 1 tartalék betét a táskában, ha bármikor fontos dolgod akad, akkor se jelenthessen problémát az, hogy megjön

1-3 betétet elcsomagolsz megfelelően és amikor szükséged van rá, akkor kéznél van

2019. jún. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
15%

Talán csak zavarba hoztad szerencsétlent, tudod normális nők nem lobogtatják nyilvánosan a menstruációjukat “megmutazva neki a betétet”.


Nyünyőke, attól még nem áll le a világ, hogy neked megjött. Mit tudhatsz arról, hogy ő hova ment bolt után, mit/kit hagyott otthon a vásárlás idejére és a többi.


És az utolsó kérdésre válaszolva: soha senkit nem engedek magam elé, aki oda akar pofátlankodni. Ha látom, hogy alig van nála valami, és olyan kedvdem van, akkor fel szoktam ajánlani magamtól, de a potyázókat mindig elutasítom. Nesze, sokkolódj le ettől is. 👏

2019. jún. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
41%

Baromira nem normális.

Bármilyen hihetetlen, a felnőtt emberek élete nem random kisiskolás tinilányok kénye-kedve körül forog.

Ez van.

2019. jún. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Semmi szükség bunkónak lenni, éppen amnyira érdekelt, hogy kiírjak egy kérdést, nem ekörül forog a világ.

Fura emberek vagytok. Nekem alapvető, hogyha látom máson, hogy siet, és nekem van 200 cuccom , neki meg egy, akkr előreengedem, mégha nem is betét.


A töbnieknek köszönöm!

2019. jún. 5. 08:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!