Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért? Mit gondoltok?

Miért? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Miért nem tud egy pasi elkotelezodni? Mi értelme van a jatszmazasnak?


Én tok boldog lennék egyetlen emberrel az oldalamon, ennek ellenére bele lettem erőltetve ebbe a játékba. Létezik, hogy saját magamtól is undorodom??



#pasi #undor #nozes
2019. jún. 5. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van egy megoldatlan problémája (betegség, stb.), és öntudatlanul csinálja. Nem akarja bántani a másikat, viszont ő is szeretne elköteleződni, hajtja ugyan a vágy, e nem mer/tud megfelelően cselekedni.

Ne undorodj saját magadtól, hanem gondold át, hogy mit tehetsz még esetleg ebben a jelenlegi helyzetedben, menthető-e, van-e értelme, ha nincs, akkor meg tovább kell lépj.

2019. jún. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Mert ilyen világban élünk. Olvastam egy cikket,amiben a férfiak az olyan nőket válasszák,akik egyértelműen szeretnek szexelni. A normális nőket pedig letojják. Ugyanezt olvastam férfi szemmel. A normális férfiakat letojják a nők,és futnak az olyanok után,akik egyértelműen hűtlenek. És akkor csodálkozunk,hogy miért fogy a népesség. Nem csak itt,hanem más országokban is ez a helyzet. Régen mi volt? Mindig a normális embereket fogadtuk,ma pedig már csak játszmák vannak.
2019. jún. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Játszmázni" a nők szoktak. A férfiaknak meg ilyen az alaptermészete, szeretnek hódítani.
2019. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3-as elég gyenge válasz.
2019. jún. 6. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!