Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fel mertek még ülni Airbus...

Fel mertek még ülni Airbus repülőkre ezután?

Figyelt kérdés

Egerbe hozta az Airbus az A320-as utasszállító repülők törzsének összeszerelését. Az ok nyilván az extrém olcsó munkaerő. Komolyan elkezdtem aggódni hogy mennyire fognak az ott dolgozók kellő odafigyeléssel és motivációval dolgozni. Hát ha van iparág ahol nem kéne spórolni a fizetésekkel az ez.


Elmondtam az aggodalmamat egy ott dolgozónak, ő vigyorogva annyit mondott hogy erről ő nem nyilatkozhat. Pfff!!!!


Mondok egy példát hogy milyen tragédiákhoz vezethet a hanyag munka a repülőgépgyártás során.


A 80-as években történt a Boeing-el, hogy az egyik nyomástartó lemezt mindössze az előírtnál 1db szegeccsel kevesebbel szerelték fel. 12 évvel később a lemez ez miatt leszakadt, a nyomáskülönbség szétrobbantotta a gépet és mindenki meghalt a gépen.


1 szegecs hiánya miatt.



2019. jún. 5. 08:25
 1/8 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Van más annyi társaság, válassz azok közül.
2019. jún. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

# 1


Jaj de félreérted! Ez nem légitársaság!! Ez az egyik legelterjedtebb repülőgéptípus főleg a fapados légitársaságoknál! Tök mindegy hogy Wizzair vagy Ryanair vagy bármi más! Mindegyik ezt az A320-as típust használja!!!!

2019. jún. 5. 08:44
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Azért a '80-as évek óta már fejlődött annyit a technika, hogy nem Lego-szerűen raknak össze egy ekkora gépet.
2019. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Értem, hát, akkor reméljük a legjobbakat, hogy nem úgy működik, mint az egri péküzem.
2019. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Ha így gondolkodol ne ülj fel soha egyik gépre sem ami az egész világon repked. Ugyanis mindenhol "olcsó" gépgyárakban rakják össze a gépeket. Tudom mert én Angliában Boeing gépekben található kábeleket készítjük el amik fontosak a gép működésében. Sok kollégám azt se tudja mit csinál, csal összecsapja ahogy az 1 hónapos tréningen betanították nekik. Szerencsére több ellenőrzésen átmegy( és milyen sokat visszadobnak, hogy hibás), ha tökéletes akkor adnak engedélyt a szállításra.

Szóval nem kell az egri munkásokat leírni, mert az egész világon hasonló munkaerő dolgozik ugyanilyen munkát.

2019. jún. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy milyen majmok szerelik össze, hanem az, hogy a minőségellenőr hogyan dolgozik. Az Airbus logó azért van rajta, mert a minőségellenőrzést garantálják.
2019. jún. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Fel merek. Jobban, mintha valahol közép-keleten szerelnék össze.
2019. jún. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy fel merek.

Szerinted Banglades-ben jobban dolgoznának? :-D

2019. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!