Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha úgy érzem, hogy...

Normális, ha úgy érzem, hogy egy párkapcsolatot nem tudnék kialakítani, illetve élni benne, de mégis jól esik plátóian álmodozni lányokról, szerelmesnek lenni? 26/F

Figyelt kérdés
Mi ennek az állapotnak a neve? Amúgy még sose volt senkim, se egy éjszakás, se randevú. Pár randi meghívásig jutottam el.

2019. jún. 5. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az ember nem tartozik elszámolással senkinek. Legyél nyugodtan válogatós, így kiszűrheted a potenciális jelöltet. ;)
2019. jún. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, ez engem is érdekelne🤔
2019. jún. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hasonloan erzem magam

Konkret szemely is volt akivel jo volt flortolni (mi mondjuk szexeltunk is parszor) es erzelmileg kotodni hozza de ha belegondoltam h az eletemben mennyi valtozas es kompromisszum lenne akkor elment tole a kedvem. De kepzelegni nagyon jo rola

Ha meg tobb hozzank hasonlo van itt jelezhetne

2019. jún. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Jelen :D

2019. jún. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Ennek az állapotnak az a neve, hogy ember vagy tesó.
2019. jún. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt érzem. Minden éjjel úgy alszom el, hogy arról ábrándozok, hogy egy lány itt van a karjaimban és a világon mindennél jobban szeretjük egymást. Sokszor a párnát is ölelgetem. Viszont nem szeretnék párkapcsolatot. Túlságosan szeretek szabad lenni. (Igaz, hogy egy jó párkapcsolatban is szabad az ember, de azért legalább minimálisan mindig alkalmazkodni kellene.) Ha megismernék egy lányt, azzal megismerném az egész családját is, és sajnos nem vagyok híve a nagy családi összeborulásoknak. Állandóan elvárásokat támasztana felém mindenki, hogyan kellene viselkednem. Ezekre a dolgokra nincs szükségem, szeretek egyedül lenni, inkább nem keveredek bele zűrös családi/rokoni ügyekbe, konfliktusokba.


24/F

2019. jún. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
"Mi ennek az állapotnak a neve?" Érzelmi éretlenség.
2019. jún. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Normális. Velem is ez van csak lány vagyok. 17L
2019. jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Éretlen vagyok érzelmileg, ez lehet. De az se lenne túl érett dolog, ha tudom, hogy nekem nem fér bele egy kapcsolat az életembe, de mégis megpróbálok összejönni valakinek, ne adj Isten össze is jövünk, aztán ott okozol gondolsz neki.
2019. jún. 6. 08:32
 10/14 Riki miller ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy nem fér bele az életedbe is szeretnél egy párt , akkor alakítsd úgy az életedet hogy beleférjen , úgy oszt be az idődet hogy legyen időd valakire ,tanulj meg jó társaság lenni ...
2019. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!