Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek magammal? Lúzernek...

Mit tegyek magammal? Lúzernek érzem magam.

Figyelt kérdés

Próbálok korrekt lenni,röviden kifejteni a problémákat.

Szóval ált.isk.alsóban szinte nem jártam semmir.Mist felsőbe elkezdtem médiás szakköre járni,még úszásra.

Mindegyik heti 1-szer van.És a problémán az,hogy rettenetesen elszégyellem magamat,amikor hallom,ki milyen,mennyi edzésre já,és mondják "hogy neked van erre időd"(nem nekem mondják).

De akkor is elszégyellem magam,amikor más megkapja a 3000. oklevelét/díját/kupáját,nekem pedig a "dicsőségfalamon" van össz-vissz 3 oklevelem,3igazgatói dicséret.

Oké,lehet hogy komoly vagyok,még minden,de ez nem vigasztal. Ahogy az sem hogy "ne legyél más,legyél önmagad".



2019. jún. 6. 18:22
 1/10 A kérdező kommentje:

Itt van egy korábbi kérdésem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..


Tulajdonképpen ez is része a sikertelenségemnek.

2019. jún. 6. 18:25
 2/10 Riki miller ***** válasza:
78%
légy büszke arra hogy lúzer lehetsz , sok lúzer van , de olyan aki büszke rá az ritkaság...
2019. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Na. Megjött a napi nyekergő.
2019. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Figyelj,ha nem tűrőd a "nyekergést",akkor inkább húzz innen el.
2019. jún. 6. 19:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért vagy lúzer, mert így beszélsz. Kimutattad a fogad fehérjét. Kicsit nézz magadba, és akkor nem kell lúzerhez méltó kérdéseket feltenned.
2019. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem se oklevelem se igazgatói dícséretem nem volt, de ezért én nem érzem lúzernek magam. Méghogy 3000,beszarok.....
2019. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Méghogy komoly vagy.... te hülye vagy kisfiam....
2019. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Méghogy komoly vagy.... te hülye vagy kisfiam...."

Köszönöm szépen. Én nem hülye vagyok nagyapám,hanem bizonytalan.


" Méghogy 3000,beszarok...."

Nem szó szerint kell érteni,de azért sok van nekik.

2019. jún. 6. 19:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Rendben, visszavonom elnézést! Ellenben, ha felismerted a problémát, akkor miért nem szólsz a szüleidnek, hogy baj van. Vagy nagyapáddal nagyanyáddal nem tudsz beszélni? Valaki aki meghalgat, és útmutatást adna az élethez? Hagy pszihológus? Fiatal vagy, nem alakult ki a gondolkodásmódod, nincs letisztult világnézeted, kérj segítseget, hogy jó felé formálják a fejed...
2019. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a gond. El kéne fogadnia mindenkinek, hogy egy egyszerű ember, nem muszáj semmiben kiemelkedőnek lenni. Ha edzésre akarsz járni tedd azt, általános iskolás koromban én is jártam sport egyesületbe, sok kezdő volt ott akiket versenyre se küldtek. Engem küldtek versenyre de volt, hogy majdnem utolsó lettem. Pont nem érdekelt :D
2019. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!