Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinaljak a testveremmel...

Mit csinaljak a testveremmel hogy elmosogasson/takaritson maga utan? En ezt mar nem birom?

Figyelt kérdés

32 eves, a csaladi hazban lakunk, egy haztartasban. Nem segit semmit itthon, annyit xsinal hogy megfoz MAGANAK, de ezutan soha sem pakol el magautan, sohasem mosogat el maga utan. Az egesz etkezo /konyha egy disznool.

Etelmaradekot hagy mindenhol,m, amite jonnek a legyek, sokszor Nem eszi meg a kiszedett etel felet ( pl. Risz es hus) es azzal egyutt bedobja a tanyert a mosogatoba, es all a viz, mert minden el van dugulva!! Vagy a fottt tojad hejat siman a mosogatoba pucolja bele.

MINDEN letezo lehetoseget megprobaltam,

-kertem szepen

-kertem csunyan

-lepakoltam a szobaja ajtaja ele (be van zarva a szobaja) az osszes koszos edenyt

Most eldugtam az osszes tanyert/evoeszkozt (csak az o mosatlanja maradt elol) - ilyenkor csak azt az egy tanyert maganak elmossa amit hasznal, de utana az adott koszos tanyert visszateszi a konyhaszekrenyen levo kupacra.

Mar 2hete ott all egy csomo edeny es tanyer es evoeszkoz, es mar buzologni is elkezdett, baromi undorito az egesz, de semmi nem tortenik.

Egyszeruen nem tudom mit csinaljak???

Akar szivatos otletek is johetnek, vagy BARMI


2019. jún. 7. 07:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, nagyon sok az eliras mert gyorsan es IDEGESEN irtam. Remelem ertheto a lenyeg.
2019. jún. 7. 07:55
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

32 éves ?

Szerintem semmit nem tudsz csinálni :/

Nem beteg egyébként ?

Én amúgy személy szerint elkezdenék nem foglalkozni vele. Levegőnek nézném, tudomást sem vennék a létezéséről. Ez most nem hangzik durván, de elég fájó tud ám lenni, ha így kezelnek.

Zárjátok előle a konyhát, ne tudja használni.

Más hirtelen nem jut eszembe

2019. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
O mar nagyon regota levegonek van nezve, nemhogy nem koszonok neki,de ha o epp a konyhaban van es odamerek menni, akkor egybol lek...vaz, meg hogy takarodjak innen. Nincs kulcs az etkezohoz/konyhahoz, igy nem tudjuk elzarni
2019. jún. 7. 09:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kidobnám mint macskát sz**rni
2019. jún. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban. A szüleid gondolom mindent engedtek neki, amikor fiatal volt/most is elnéznek neki dolgokat?

Mintha a testvéremről írtál volna, csak ő nem k..rváz le.

Én szerencsére már nem lakom vele egy háztartásban, de már az is elég stresszes, amikor hazalátogatok és látom milyen, hogyan bánik anyával. Ő akkor változott meg valamennyire pozitív irányba, amikor barátnője lett és bekerült egy társaságba, ahol ciki az ilyen mentalitás. De nagyon keveset változott.

Sokszor direkt tányért sem használ, csak lemorzsál a földre, hogy ne kelljen mosogatni. Elképesztő.


Rendesen felment bennem a pumpa, ahogy olvastalak. Egyszer két hétig össze voltunk zárva, mert szüleim nyaralni mentek és nem merték egyedül hagyni. Jó okuk volt rá, csak annyit írok.

Abban a két hétben majdnem agyvérzést kaptam.

És rá sem hat semmi. :D Semmi. Nekem könnyebb, mert ha haza is látogatok, levegőnek nézzük egymást nagyrészt. Mondjuk ő más területen is ilyen, totálisan semmibe veszi anyát is, csak a pénze kell neki és hogy legyen egy lakás, ahol ingyen élhet.


Nem tudom, dolgozik? Ha nem, akkor ne is vásárolj be kaját, alapanyagot, csak mindig annyit, amennyit elhasználsz. Akkor nem tud főzőcskézni.

2019. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Riki miller ***** válasza:
100%
Az öcsém is ilyen felhalmozza a gönceit mindenhól kajamaradványt hagy maga után nem szeret fürödni is néha totál KO a gyerek. Én ahól tudom megalázom hogy észre vegye magát, de semmiképpen nem hagyok úgy semmit , igazságtalan de van hogy utána is takarítok hogy lássa a példát,de van mikor ráborítom a szennyesét.ha lássa hogy szép tisztaság van hamarabb megszokja azt az állapotot is egyszer talán neki is kényelmetlen lessz , de készülök már kitenni a szűrét...
2019. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én összekenném a mosatlan edénnyel az ágyát, a cuccait, a tojáshéjat is bele az ágyba. Vagyok olyan "elmebeteg", ha valaki nem fogadja meg a kérésemet, akkor kicsesznék vele, szívjon most már a saját ganyéja miatt ő.

Egyik ismerősöm a felesége rendetlenségét annyira szégyellte, hogy kirakta a lépcsőházba a koszos edényeket, szennyest, és kiírta egy papírra, hogy a felesége egy trehány disznó. :DD

2019. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezt a kérdést most elmentem és a jövőben ezt fogom mutogatni mindenkinek, aki igénytelennek mer nevezni engem :D Igen, én sem vagyok a takarítás mintapéldánya, de azért ez már egy új szint :D


25/F

2019. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sajnalok mindenkit aki ugyanilyen helyzetben van/volt.

Eddig en is mindig takaritottam es mosogattam utana, kb 10eves korom ota, de most betelt a pohar.

En is bevagnam az agyaba az egesz kupacot , de be van zarva az ajtaja mindig, nem tudok bejutni!!

O dolgozik, es kizarolag maganak megveszi a hozzavalokat es megfoz. Es pl a megfozott eteleket is ugy ahogy van kiteszi az asztalra/polcra, aztan akaratlanul is bejonnek a legyek ( pedig nem lepusztult kornyeken lakunk ) es a kajajaba belemaszik egy csomo legy.

Mar arra is gondoltam hogy szandekosan osszegyujtok legyeket es az etelebe teszem, hatha magahoz kap.


Annyira igenytelen, hogy ez mar elviselhetetlen..

2019. jún. 7. 13:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Na kérdező, ez a legyes dolog is jó ötlet! Az a lényeg bármit találsz ki, a saját mocskában fürdesd vele.

Az ágybaszórós válaszoló.

2019. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!