Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez most tényleg szerelem?...

Ez most tényleg szerelem? Tényleg belezúgtam? Ez nem lehetetlen? Miért nem értem mi van velem?

Figyelt kérdés

Azért _emberi tulajdonságok_ témakör, mert ez valami személyiségi kérdés. Azthiszem elvesztettem önmagamat. Szóval ide akartam írni.


Bocsánat, lehet, hogy hosszú lesz.



Szóval az a helyzet, hogy realizáltam, hogy szeretek valakit. Egy fiút. Egy gimibe jártunk, ő volt a tipik nagymenő, nagyszájú, és egy elég pöffeszkedő majom, aki úgymond azzal tölti a napjait, hogy a másikat szekálja. Természetes: a tőle gyengébbet.



Ez voltam például én. A lúzer, a csendes srác, aki nem panaszkodhat, az ilyen majmokon kívül senki nem zavarja. Sőt, tök korrektek voltak velem az osztálytársaim, annak ellenére, hogy távolságtartó voltam. Kifejezetten utáltam ezt a srácot, az egész kompániájával együtt. De nem én egyedül. Mindegy, ő bolt a tanárok középpontjában.



Fősulira nagyjából összeszedtem magam. Már másképp öltözök, másképp állok másokhoz, sokkal nyitottabbnak érzem magam. És nem rég, durván egy fél éve találkoztam ezzel az illetővel. Meglepődtem, ő is tanul, mostmár nem csak egy rövid képzést, hanem fizetősre felvették egyetemre, mint engem. Időnként egy helyen is vagyunk.


De más is meglepett. Már nem olyan amilyen volt. Jóval intelligensebb, értelmesebb, noha még elég nagy az egója. Normálisan beszélt velem, és normálisan társalogtunk. Ahogy egyre többet találkoztunk egyre többet beszélgettünk, és egyre jobban megismertük egymást. Ma pedig nagyon bizalmasak vagyunk, sokat mesél magáról, a gyerekkoráról a problémáiról. Én is neki. Nem rég azt is mondta, hogy sajnálja, hogy olyan szemét volt.



És valahogy másképp látom őt. És azt vettem észre, hogy... Senkinek nincs olyan szeme mint neki... Betegesnek éreztem, hogy ezt gondolom, aztán azon kaptam magam, hogy tetszik nekem. Vonzónak találom, és nehezen tudom ezt kiverni a fejemből. Marhára furcsa attól is, hogy régen hogy utáltuk egymást, most pedig ez valamiféle barátság, és én már azt érzem, hogy nekem ettől kezd sokkal fontosabb lenni. A barátom a csávó, aki szekált, amikor a középsuliba jártunk.. Régen féltem tőle, rosszul voltam tőle, nem bírtam elviselni és most... És a személyisége is megfogott, így hogy látom az igazi arcát. És én azt hiszem, sokkal többet érzek... Pedig ettől még úgy ahogy arrogáns is, még mindig nagy az egója, de ez már nem hogy zavar, hanem valahogy imponál. Főleg, hogy ilyen bizalmasak vagyunk egymáshoz. És azt érzem, hogy ő valami felejthetetlen. Ráadásul nem tudom megbocsátottam-e, végülis sok kellemetlenséget okozott anno nekem, meg a hozzá hasonlók korábban is. Rá se bírtam ézni azok után, most meg...



És az a helyzet, hogy egy ideje azt hiszem megőrültem. Sose néztem meg férfiakat, most sem. A lányok érdekeltek és talán érdekelnek. Kivéve őt.. Nem tudom mi vagyok-e, nem éreztem magam 'annak' sosem, most sem. Ez mintha valami más lenne. Tudom beteges, de ez az igazság, nem tudom mi van velem. Belezúgtam valakibe aki férfi..

? Pláne nem akarom, hogy megtudja, mit hordtam itt össze, és mi kavarog bennem, de ez a veszély talán nem fenyeget. Néha úgy érzem magam mint egy óvodás gyerek aki nem ért semmit és nem tudja mit beszél, néha pedig mintha megőrültem volna. De majd felemészt, hogy azt hiszem... szeretem... Mit tudok ezzel most kezdeni? Mit mondotok? Nem kell kímélni.



2019. jún. 7. 08:11
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
44%
Stockholm szindróma.
2019. jún. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy csak szereted. Lehet jobban mint egy barátot, de szerintem nem szerelem

Úgy gondolom az tetszhet egyébként, hogy már emberszámba vesz. Ez.. még ha korábban úgy is gondoltad, hogy magasról ejtesz pont az ő véleményére..., akkor is jó érzés.

Nekem is volt hasonló. Nem lett belőle ilyen mély barátság, de az utálatot és az ellenségeskedést átvette a szimpátia.

Nem tudom mi alapján működik ez az emberekben, de szerintem nem vagy őrült, csak érző lény.

Ha szeretnél róla még beszélgetni, írhatsz nyugodtan :)

2019. jún. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az általad leírtak alapján a fiúnak egyébként nagyon brilliáns, sokak által kedvelt személyisége van. gondolom középsuliban, és most is közkedvelt... viszont ugye középsuliban szekált téged, mert "lúzer" voltál, ezért nyilván nem bírtad. most meg, hogy kezd emberszámba venni, sőt, barátkozni, te is kezded megérezni, megérteni a behálózó egyéniségét. (nem feltétlen negatív értelemben)
2019. jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 Riki miller ***** válasza:
gelsenkirchen szindroma
2019. jún. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Hogy beszéljek egy kicsit róla, a középsuliban egy tipikus nagymenő volt, de legfeljebb csak a társaság, mármint az iskola felében közkedvelt. Nem én voltam az egyedüli lúzer és nem lúzer aki nem bírta ki. Arrogáns volt, bunkó, beképzelt, alpári, kiszámíthatatlan, durva és a szemében stréberek és lúzerek a zaklatásai központjában voltak.


Én akkor és sokan csak egy utálatos, beképzelt fszklpnak tartottuk. Aki ráadásul szadista, aki a tőle kisebbet, gyengébbet bántja, az az én szememben az. Mint mondtam ma is van egója, ma is van benne egy amolyan arrogancia, nyers stílus. De... Ma valami mást látok benne. Valami van benne ami nem hagy nyugodni, és baromira izgat is. Mintha amögött a mindenkit irányítani akaró, mindenki felett átgázolni akaró, durva külső mögött egy érzékeny én állna aminek sok szeretetre és kedvességre van szüksége.


És valahogy az egész személye vonzani kezdett, másképp gondolok rá. Nem tudom mi ez, de fent is írtam: csak neki van ilyen szeme, arca, stílusa. Egyáltalán tetőtől talpig. És képtelen vagyok megnyugodni...

2019. jún. 7. 17:54
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Ünnepélyesen megígérem neked, kérdező, hogy ha egyszer VALÓBAN szerelmes leszel, azt nem fogod megkérdezni!
2019. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Fizikai vonzalmat is érzel iránta ?
2019. jún. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Valójában... Azt hiszem igen. Ez az ami igazán összezavar.
2019. jún. 9. 23:58
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem változott, és csalódni fogsz a végén benne, és sajnálom hogy én vagyok itt az ünneprontó de majd meglátod. :D Véleményem szerintem ő is nagyjából tudja, vagy érzi ezt amit te leírtál ha egy kicsit is nyitott szemmel jár. Gondolom ezt ki is fogja használni, de figyelj ne így legyen csak én szerintem nem változnak az emberek. Ha egyszer szemét volt a nála gyengébbekkel most is az max jelenleg valamit akar tőled. Itt most nem a szerelemre meg ilyesmikre gondolok hanem pénz, hatalom(főleg ha nem hülye és észreveszi hogy hogy tekintesz rá élvezni fogja hogy ő irányít), vagy jóban akar lenni veled mert úgy látja rajtad keresztül még több kapcsolatra tehet szert...stb Lehet csak én vagyok ennyire bizalmatlan másokkal szemben, de azért vigyázz magadra kérdező.
2019. jún. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok egyébként én is éreztem már ilyet ez csak csodálat a másik személy iránt elfog múlni ha csalódsz benne. :D Nem tudom lehet tudat alatt tetszett neked régen is hogy milyen volt(személyiségére utalok, vagy irigyelted..stb) csak az nem ahogyan bánt veled. Ezt igazából neked kellene tudnod a leginkább.
2019. jún. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!