Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tesóm a rákgyógyulása óta egy...

Tesóm a rákgyógyulása óta egy szent lett?

Figyelt kérdés

Régen egy normális fiatal srác volt. Csipős humor, beszólogatás. Fennhordta az orrát, soha nem mondta ki ha valami tetszik neki ami másé.

Mióta kigyógyult megváltozott. Mindenkivel ultrakedves, mosolyog, mindenkinek segít. Hétvégén befogott kutyákat sétáltat. Múltkor majd elsüllyedt a család szégyenében, mert a nyílt utcán odament egy Ferrari tulajdonosához hogy milyen szép ez az autó, megnézheti? És ott dicsérgette hogy biztos sok munka árán lehet ilyet venni, stb. Régen irigy lett volna rá mint az emberek többsége.

Másban is ilyen, mindenkinek igazat ad, rosszat nem mond senkiről azóta. Mindenkinek segíteni akar állandóan mindenben. Már olyan mint önmaga karikatúrája. A munkahelyén is maga helyett ajánlotta egy kollégáját az előléptetésre a hülye. Azt mondja, neki elég a mostani helye, nem célja pénzt gyűjteni. Azért mondtuk neki, hogy így egzisztencia nélkül soha nem lesz barátnője, azért egy kis kocsit vehetne, meg lehetnének céljai, de azt mondja ez őt nem érdekli. Ha nem lesz senkije, hát nem lesz, ezen már túltette magát, nem mindenkinek lehet párja az életben.


Mi ütött belé? Már több mint egy éve ilyen? Szentté vált vagy mi?


2019. jún. 7. 09:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szabaddá vált az emberi hülyeségektől, elvárásoktól
2019. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Hmmm, egy Garfield képsor jut eszembe, Doki, gyógyítsa meg a macskámat, mióta fejreesett, nem önmaga, nem veri Ubult, nem kergeti a postást, nem falánk, nem tiszteletlen. Ööö, biztosan azt akarja, hogy gyógyítsam meg?
2019. jún. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Átgondolta az életét. Tudja hogy nem attól lesz teljes élete ha a rosszat keresi másokban. Szerintem most nem a mi céljainkat keresi az életben, inkább megélni akarja az életet és nem a minőségét javítani autókkal, pénzzel stb
2019. jún. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha szerinted nem te viselkedsz normálisan és nem ő akkor annyit mondok hogy rád is rád férne a rák -.-" ostoba
2019. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem változott ő meg biztos lehetsz benne.
2019. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem lett szent, csak nagyon átalakult a szemlélete az életről, a kapcsolatokról, a pénzről, stb.

Az az ember, aki már állt a halál torkában, ajándéknak érez minden itt, a Földön töltött percet és nem vágyik anyagi dolgokra. Inkább arra van szüksége, hogy ÉLJEN és ÉREZZEN, mert ott, a szakadék szélén megérti az ember, hogy semmit nem vihet magával, amikor elmegy ebből a világból, csak emlékeket és érzéseket. Ott lefoszlik rólunk minden önző dolog, szembe kell nézni saját magunkkal és számot vetni az eddig elért dolgainkkal.

Hidd el, a tesód nem megváltozott, hanem önmagára talált. Pontosan tudja, mi a fontos az életében és a szerint cselekszik. A testvéred pontosan tudja, hogy legközelebb, amikor eljön az az idő, hogy mennie kell, mit akar felmutatni. Fogadd el ilyennek, mert már soha többé nem lesz olyan, mint volt.

Az a helyzet, hogy én megértem őt, azért tudom ezt, mert én is átmentem ezen. A családom szerint én is megváltoztam, de én örülök az új önmagamnak, teljesen elégedett és boldog vagyok. Szerintem ő is így van vele...

Ha jót akartok neki, hagyjátok meg ilyennek!

2019. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha az ember mellett csapkod az istennyila és szembesül azzal, hogy a halálból menekült meg, akkor alapvetően átértékeli az élethez való viszonyát.
2019. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

mert a nyílt utcán odament egy Ferrari tulajdonosához hogy milyen szép ez az autó, megnézheti?


Mese.

2019. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg inkább a ti fejetekben van baj, ha emiatt lenézitek. És igen, rohadt nagy szégyen, hogy megdícsért egy Ferrarit. Ennél tényleg nem kell nagyobb szégyen. :D (Agybaj, komolyan...)


Egyébként meg tudod, ha valakit megérint a halál szele, az azért van, hogy elgondolkozik önmagán, az életen, a világon. Van, hogy megtanulja azt is értékelni, amit te nem. És van, hogy ezek után az embernek emberibb céljai is vannak, nem csak olyanok, mint neked.

2019. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

"Rosszat nem mond senkiről"

Szerinted ez olyan nagy baj?!Mert ha igen, akkor nálad vannak bajok, de nem kicsik!

Pàrom 60 éves, megélt már sokmindent, szerencsére betegséget nem, de az 5 év alatt mióta együtt vagyunk, egyszer nem hallottam, hogy bárkit is szidna.

Az anyagiakra nem lehet panaszunk az tény, de nem megyünk világgà azért, hogy még több legyen.Minek?Van ház, van egy autó, és van valami ami a legfontosabb: az EGÉSZSÉGÜNK!

A sírba senki nem viszi magával a pénzt, a vagyonàt.

Inkább vegyék példàt a testvéredről, hogy ilyen ember, és megváltoztatni meg plàne ne akard!

2019. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!