Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire vagytok magatokkal...

Ti mennyire vagytok magatokkal megelégedve?

Figyelt kérdés

Mikor belenéztek a tükörbe akkor mit szoktatok magatoknak mondani? mit láttok? milyen embert?

Én kifejezettem szeretem magam,megvagyok elégedve magammal, igaz nem 100%-ban, de már nem a hibáimra koncentrálok, hanem hogy mennyivel jobb vagyok a régi önmagamhoz képest és nem máshoz hasonlítom magam soha, hanem a régi önmagamhoz így kezd kialakulni bennem egy egészséges önbecsülés/önértékelés/önbizalom.

Csak azért kérdezem, mert szerintem elengedhetetlen az önmagadba vetett önbizalom/önszeretet hogy boldog legyél és felmerd magad vállalni. :) 22/F



2019. jún. 7. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Semennyire. Ronda vagyok,szerencsétlen,és életképtelen. Nem sokáig fogok élni az is biztos.
2019. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Semennyire.

De mar kezdem elfogadni magam, legalabbis addig, amig valtoztatok.(pl a fogyas egy hosszu folyamat). Hisz ha mar jo uton vagyok, mit emesszem magam?:D

Azt mar tudom, hogy min akarok valtoztatni es hogyan.

2019. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon. Van két baràtnöm is. Csajaim.
2019. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Őszintén? Ha belenézek a tükörbe, tökéletesen elégedett vagyok. Szép és fiatalos arcom van - bár az államat nem szeretem -, arányos a testem, fölösleg nincs rajtam, nő létemre könnyen izmosodom, szóval ha kicsit ványadtnak érzem magam, pár hét edzéssel rendbe vágom az alakom. Ha jó napomban vagyok, még némi értelem is csillog a szemeimben :D

Kívülről tökéletes vagyok - magam számára, nyilván. Meg nem mondanád, hogy belül el vagyok sorvadva, nyugdíjasnak érzem magam. Van pár mentális problémám, a csodás neveltetésemnek hála a szocális készségeim a nulla határát súrolják, némi szociális fóbiám is van, ha valahol ismerkednem kell, csődtömegnek érzem magam, így mostanában nem is erőlködöm vele.

Én mondjuk megbékéltem vele, hogy ez vagyok, ilyenre sikerültem, felesleges sírni, "hogy mi lenne ha"... a számomra kellemetlen szituációkat kerülöm, így ha látsz az utcán, valószínűleg úgy gondolod, hogy duzzadok az önbizalomtól. Sok esetben így is van, amíg nem kell megszólalnom. 30/N

2019. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Én is szeretem magam. Nem feltétlenül a külsőm miatt, mert az huszadrangú számomra (bár szerintem az is tök rendben van), hanem a személyiségem miatt. Sok munkába telt idáig eljutni, de ma már nem cserélnék senkivel.
2019. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A külsőt leszarom egy jóideje régen kondiztam mindenkinek tetszettem, de valahogy már nem tud érdekelni kinek tetszek kinek nem.


Belül elég sok bajom van, mentálisan is de azt is leszarom már kb ennyire.

2019. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elsőre azt szoktam mondani pont jó.


Lehetnék szebb is, ki is lehetnék gyúrva,képes vagyok arra hogy elérjem a céljaimat amik még régebben voltak, de már most rá jövök hogy sok értelme van neki, legalább is szerintem semmi na de ez az én véleményem.


Ipari hulladékot látok akinek már nincs motivációja.


Aki bármire képes lenne, csak akarnia kéne és tenni érte előbb utóbb biztosan sikerülne elérni a célokat.


Ebben igazad van, sajnos nekem egyszer jó a kedvem el hiszem hogy szuper minden aztán rám tör egy érzés és senkinek sem érzem magamat.


21F

2019. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10/2 az elégedettségi szintem magammal.
2019. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Elégedett vagyok általában mindig magammal.

Nem kell hozzá tükörbe sem néznem, de ha még bele is nézek, igazítok egyet kettőt és még a külsőség is rendben van :D


Nyilván mint minden embernek nekem is vannak nehezebb pillanataim, de nem a külvilágot okolom érte, avagy tudom mi tesz már jót...

2019. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A belső tulajdonságaimmal többé-kevésbé már megbékéltem, de azért elég sokszor a szüleim agyára megyek, mert nagyon türelmetlen és iszonyú döntésképtelen tudok lenni. A külsőm még mindig nem tetszik, ha a tükörbe nézek, de az ellen természetes úton nem sokat tudok tenni. Esetleg egy 5kg-t fogyhatnék, ha akarnék, de így sem vagyok még duci. 18/L
2019. jún. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!