Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért szólják le...

Az emberek miért szólják le azokat a zenéket, könyveket, amiket lányok szeretnek?

Figyelt kérdés
Ha a lányok azért hallgatnak egy előadót, mert az illető jól néz ki, akkor egyetértek. Viszont minden más esetben hagyjuk már ezt a lekezelő baromságot, hogy a lányok nem nem dönthetik el, mi a jó zene, és amit nagy számban lányok hallgatnak, az rossz. Ugyanez könyvekben. Lehet, hogy ami a lányoknak tetszik, az lájtosabb meg nyálasabb, de miért a fiúk döntik el, hogy hol van a határa annak, hogy mi nyálas film/könyv meg mi "gumicukor rockzene" meg ilyenek?
2019. jún. 7. 18:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
Én még nem találkoztam ilyennel. Lehet azért, mert metalhead vagyok. De soha nem hallottam még, hogy bárki leszólt volna emiatt bármit/bárkit.
2019. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem találkoztam ilyesmivel, hogy bárki ilyet mondott volna, vagy így gondolta volna. Valami teljesen elszigetelt egyedi élmény alapján általánosítasz.
2019. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Ez ökörség, úgy ahogy van. Jöhet a következő kérdés :)
2019. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát hanem is így kimondva, de szerintem sokszor előfordul. Például a fiúk nem olvasták el a kötelező olvasmányokat annak idején, ha Jacqueline Wilson könyvek voltak, de a fiúsakat persze minden lány el tudta olvasni.
2019. jún. 7. 19:15
 5/19 A kérdező kommentje:
*ha nem
2019. jún. 7. 19:15
 6/19 A kérdező kommentje:
De itt is igaz, ha zenéről van szó, és van egy lájtosabb banda, rögtön az lesz itt is az érv, hogy lányoknak való meg rockzene háziasszonyoknak meg hasonló. Aki metalheadnek mondta magát, az nem hiszem el, hogy nem látott ilyet.
2019. jún. 7. 19:35
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Mert rendszerint cseppet nyálas ezen zenék, könyvek.
2019. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez én is tapasztaltam. vannak az "igazi" filmek, meg a "lányos " filmek, stb. Ez felnőtt korban is folytatódik, pl. ha egy szakma elnőiesedik (azaz sok nő dolgozik a szakmában) azt negatívumként szokták emlegetni, akkor annak csökken a presztízse, sokszor a fizetések is alacsonyabbak lesznek.
2019. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezek tinis problémák. Később már nem szembesülsz az ilyen - egyébként gyerekes esetekkel. ;)
2019. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: Felnőttként sokkal durvább esetekkel szembesülsz.
2019. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!