Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem merek keresni egy...

Miért nem merek keresni egy lányt aki tetszik?

Figyelt kérdés

Mondják, hogy kezdeményezni kell mert másképp ez nem igazán működik. Hiába tetszik most is valaki nem merek írni neki semmit; félek, hogy elhajtana, mert van nálam jobb jelentkező.

Miért érez így sok fiú, beleértve engem is?



2019. jún. 9. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert tényleg benne van a pakliban, hogy elhajtják az embert, ami nyilván pocsék érzés, tehát az ember szeretné megkímélni magát ezektől.
2019. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak másképp meg nem lesz semmi. Viszont sokszor nem is értem magam sem, hogy miért választana pont engem valaki.
2019. jún. 9. 15:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz, vagy kérjél tőle valamit. Ne mindjárt házasodni akarj..
2019. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet volna, de nem tudom mit kérdezhetnék ismeretlenül...
2019. jún. 9. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Tul sokat gondolkodsz. A lanyok nem egy idegen bolygorol jott foldonkivuliek, ugyan azt a nyelvet beszelik (altalaban) mint te.


Ha Meg annyira sem vagy kreativ, hogy egy adott elethelyzetben egy aktualis kerdest feltudjal tenni, akkor az elet komoly(abb) problemait hogyan tervezned megoldani? A lanyok nem szeretik, ha valaki eletkeptelen szoval kenytelen vagy feltalalni magad.

2019. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez természetes, hogy félsz a visszautasítástól. Én is, pedig azért 18 évesen már nem kellene ennyire gyávának lennem, mondjuk lányként talán ez még nehezebb, mert többnyire nem tőlünk várják a fiúk a kezdeményezést. Nemrég nekem is nagyon szimpatikus volt egy fiú és szerettem volna felvenni vele a kapcsolatot, aztán végül addig vacakoltam, amíg elballagott a suliból. Valami csoda folytán be mertem jelölni Facebookon, de ez a dolog ennyiben is maradt. Nem akarok futni utána, mert ha érdekelném, valószínűleg már rég rámírt volna, úgyhogy őt szépen elengedtem. Valójában semmit nem tudok róla és igazából szerintem nem is illenénk össze. Viszont előbb-utóbb muszáj lenne majd valahogy kezdeményeznem, ha lesz újabb jelölt, de fogalmam sincs hogyan.
2019. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha lesz valami jó indokom, hogy ráírjak és beszélgetést kezdeményezzek valamiről akkor lehet, hogy megteszem, de csak így a semmiből szerintem nem sok értelme van.

A lányok is kezdeményezhetnek finoman ugyanúgy mint a fiúk, szerintem egyáltalán nem gáz, és igenis sok fiú (többek között én is) örülne neki ha kapna egy kis biztatást. Lehet, hogy a valóban kapós fiúk kapnak is, hát én nem nagyon.

Ez pedig, hogy: “ha egy fiú akarna valamit úgyis lépne” szerintem nem feltétlenül igaz. Lehet az adott srác sem biztos magában és inkább annyiba hagyja.

2019. jún. 9. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!